Çizgi Roman Önerileriniz

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
307
Sıkıcı bir tatil günü . Sıkılıyorum marvel okumak istedim ama okumadığım bir şey görmedim Türkçe olsa iyi olur.Önerilerinizi bekliyorum....:S

punisher27

Kıdemli Üye
15 Ağu 2010
124
80
abi aksiyon seviyorsan gantz mangasını okumanı tavsiye ederim:D mangatürk sitesinde var abi, seveceğini umarım:D

bylrzgr

Kıdemli Üye
16 Tem 2011
222
203
bence bırak marvel ç.romanlarını zaten yeterince okumuşsun seni bundan sonra fumetti okumaya davet ediyorum.

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
307
fummeti falan hiç okumadım ama zaman bol okurum aksiyon severim tabi gantza da bakarım . tabi ben marvel dc bide mister no haric pek okumuyorum

J

jack

sergio bonelli kısmındaki fummetileri türkçeye çevirseniz çok güzel olur çok aradım ingilizceleri yok dylan dog dışında bunun dışında ingilizceye çevrilmiş olan varmı?bilgilendirereniz sevinirm..

bylrzgr

Kıdemli Üye
16 Tem 2011
222
203
olmaz olurmu sitenin yarısı bonelli comics zaten mister no, zagor, dampyr, büyülü rüzgar, martin mystere benim favorilerim şimdi okumaya başlasan en az 2 3 yıl götürür bunlar seni.ama türkçe bunlar

Son düzenleme:
J

jack

bonelli kısmındaki fumetilerden bahsetmiştim orda çok güzel fumettiler var türkiyede yayınlanmamış ama hepsi italyanca demek istediğim onların türkçe veya ingilizcesi varmı diye merak ettim.türkçesi olmaz zaten de belki italyanca bilen birisi çevirmiştir..lilith ve jan dix cok okumak istiyorum mesela ama italyanca..

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
307
Sitede İtalyanca bilen var mı bilmiyorum ama ben bilmiyorum. Zaten ben comics adamıyım fummeti sevmem. Comics dışı sadece Mister No okurum.