Rapidshare Sorunu

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Değerli arkadaşlar ...Günlerdir rapid sorunu yaşıyorum.Forumda bazı arkadaşlarında aynı sorunu yaşaması üzerine araştırmaya gittim.Asıl sorun rapidde değil internet expl.bir eklentisinden kaynaklandığı sonucuna vardım.Bazı arkadaşlar i.e 7 ve altı sürümler kullanıyor olabilir.Ben çözüm olarak google chromeyi indirmekle çözdüm.Sizlerde bir deneyin diyorum.İyi günler.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
39
43
denizci
google chrome indirdikten sonra denedim ama yine aynı durum:
otadaki yeşil renkte olan "save file to... ... your computer." ü tıkladıkan sonra
"Your RapidPro is in active" diyor ama alttaki "free download" ve "activite rapidpro" dan
"free download" ı seçmeme rağmen indiremiyorum
başka yolu var mı arkadaşlar veya ben neni yanlış yapıyorum

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
google chrome indirdikten sonra denedim ama yine aynı durum:
otadaki yeşil renkte olan "save file to... ... your computer." ü tıkladıkan sonra
"Your RapidPro is in active" diyor ama alttaki "free download" ve "activite rapidpro" dan
"free download" ı seçmeme rağmen indiremiyorum
başka yolu var mı arkadaşlar veya ben neni yanlış yapıyorum

Aslında indiriyorsun alt solda indiğini göreceksin .Sorun ;nereye indireceğini sormuyor sessizce indiriyor.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,543
Dostlar ,
Kontrol panelden İnternet seçenekleri - Güvenlik sekmesinden active-x kontrollerini enable yapın.

homeric

Çeviri & Balonlama
19 Eyl 2009
338
3,204
Kütahya
jdownloaderi indirip linkleri ona atın.Artık bekleme süresi de yok .İstediğiniz kadar rapid linki arka arkaya iner

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,370
Bu konuyu bir müddet mesajlarla üstte tutmak istiyorum !
Çok fazlasıyla rapid sorunu görüyoruz, halbuki çözüm çok basit..
Umarım diyar dostları okurda "link kırık" "alternatif link verebilirmisiniz" yazmazlar artık..

sherlock holmes

Yeni Üye
3 Haz 2011
13
3
Rapidsahare Free İndiremiyorum :(

öncelikle konu yerine göre alaksız olabilir şimdiden özür diliyorum. arkadaşlar son zamanlarda rapid den indirmek istiyorum, linke tıklıyorum dosyanın kırık olmadığı belli ama nerden indirileceğini bulmadım acaba rapid free lere kandımı lütfen yardım edin cevabı aldıktan sonra silin yardımlarınızı bekliyorum

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,013
denize sıfır
linke tıklayın sayfanın altına inin altta bir çubuk( eskiden geri sayım vardı onun görevini görüyor)
dolana kadar bekleyin bu dosya boyutuna göre bazen 10 dk. bile sürebilir.