Siteye Emeği Geçen Herkese Teşekkür...

Savagesword

Yeni Üye
25 Nis 2010
12
5
Arkadaşlar,
Bu site ve paylaşımlarınız sayesinde hem çocukluğuma geri dönüyor hem de yeni, enfes çizgi romanlar okuyorum. Buradaki paylaşım azmine ve forum kültürüne olan saygınıza da hayranım.

Bileniniz, bilmeyeniniz vardır ama ben " " sitesinin kurucusu ve editörüyüm. Öteki Sinema 2006 yılından beri keyifle ve disiplinle yaptığımız bir site ve şu anda Türkiye'nin en çok okunan sinema blogu...

Bu siteye ve sizlerin emeğine bir teşekkür edebilmek adına, Çizgi Diyarı'nın bannerını ana sayfamızdan yayınlamaya başladık. Umarım çizgi roman takipçilerinin size ulaşmasına faydası olur.

Saygılarımla... Savagesword (Murat Tolga Şen)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,013
denize sıfır
hoşgeldiniz çizgisevereleri aramızda görmek mutluluk verici..lakin sitenizde bizim bannerimizi göremedim.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,914
NeverLand
Murat bey, bu uygulamanız için size özel teşekkürlerimi sunmak isterim.
Çizgi roman ve sinemanın içiçeliğini göz önüne alırsak mutlaka ilgi duyacak arkadaşlarımız olacaktır.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Ben şöyle yüzeysel bir inceleme yaptım.Sinema ile ilgili afişleri dahil olmak üzere bir çok bilgi mevcut.

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

bsr7gerf4txxtbv4y.jpg

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Sitenizi bilmiyordum, mesajınız sayesinde gözatma fırsatım oldu, film siteleri çok, ama film kültürü üzerine hem de "kötü" diye adlandırdığınız kategorik bir site çok azdı zevkle okunan hoş bir dizaynı var, tebrik eder devamını dilerim.

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,578
Bloğunuzu uzun zamandır takip edenlerden biriyim. Şahsen bir B film tutkunu ve Natuk Baytan sineması hayranıyım. İlgiyle izlediğim bir sitenin aramızda olması üstelik böyle dostça yaklaşmasına çok memnun oldum. Bu dostluğun kardeş site düzeyine erişmesi dileğiyle sizlere ilginizden dolayı tekrar teşekkür etmek istiyorum.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
Murat bey, mesajınız sayesinde "Öteki Sinema" nın varlığını öğrenmiş oldum...çizgi romandan sonraki tutkusu sinema olan benim için sitenizin iyi bir kaynak olacağını düşünüyorum... ayrıca sitenizdeki çizgi diyarı ile ilgili uygulamanız için de çok teşekkür ediyorum...

Savagesword

Yeni Üye
25 Nis 2010
12
5
Hepimiz ortak bir paydada birleşiyoruz arkadaşlar; Karşılıksız fayda... İnternetin en sevdiğim yanı bu. "Çizgi Diyarı" bence çok önemli bir oluşum ve müthiş bir denge tutturmuş. Bu Banner uygulamasını elimizdeki imkanlar ölçüsünde naçizane bir teşekkür olarak kabul edin. Sağolun, varolun, "Thorgal" çevirilerini geciktirmeyin. :)

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Çok güzel bir site evet bende gördüm kocaman ÇizgiDiyarı bannerı var ortada.
Bu arada hoşgeldin abi umarım hakkında hayırlı olur forumumuz :d

Savagesword

Yeni Üye
25 Nis 2010
12
5
Geçenlerde TRT bizimle "Öteki Sinema" için bir çekim yapmıştı. Orada site ana sayfasını gösterirken Çizgi Diyarı'nın banner'ı da gözükmekte... :)

Bu linkten izlenebilir:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,914
NeverLand

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
güzelliklerin kesiştiği ortak noktalar vardır... birlik ve beraberliğin zaman içerisinde en beklenmedik anda en güzel meyvesini verdiği gibi... gerçekten güzel sürpriz olmuş :) :24: