Sinema Salonu Ve Oyunlar Hakkında

tombraks1978

Aktif Üye
1 Tem 2009
399
2,464
ANKARA
Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla sinema salonu kısmı var forumda fimler paylaşılıyor ama bunu biraz daha açamazmıyız yani animeler belgeseller vs.vs. daha ayrıntılı bir şekilde yapamazmıyız çokmu külfetli olur elimden geldiğince ilgilenebilirim ben tabii karar yinede yönetimindir..

birde oyun bölümü açılsa şöyle detaylı konsol oyunları:
xbox
xbox 360
nintendo wii
nintendo ds
ps2
ps3
psp

pc oyun bölümü olsa birde
strateji
fps-tps
spor-yarış
aksiyon
adventure
rpg

yada böyle bir şey yasaksa en azından inceleme bölümü olsa nasıl olur diyorum

Belki bazılarımız diyecekki çizgi roman agırlıklı bir forum burası ama alakası yok daha önce 3 forum işleten biri olarak agırlık oyunlarda idi ama sinemada programda filmde hepsi vardı burda da böyle bir şey yapamazmıyız...

saygılarımla...:)

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,786
Darkwood
oyun tanıtım bölümümüz var...film konusu ise malumundur telif yasaları var ve bu yasa 1992 de yürürlüğe girdi 92 öncesi filmlerde bir sorun olmuyor ancak 92 sonrasında illegal bir durum oluşturduğundan genellikle eski yıllara ait yapımlara yer veriyoruz...bence çizgi romandan filme aktarılmış olan yapımlar paylaşıldığında tadından yenmez hale gelir... :D

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Kuruluş amacı ve çizgisi itibariyle ÇizgiDiyarında telif hakkı, legalite vs sorun yaratacak paylaşımlardan uzak durmaya çalışıyoruz. Ayrıca ağırlıklı amacımız Çizgiroman ve Resim üzerine olduğu için paylaştığımız filmlerde bu klasiklerle özdeşleşmiş çalışmalar olduğunda daha keyifli ve amaca uygun oluyor. Her türlü tanıtım vs. ekleyebilirsiniz elbette ama bölümlerin yüzeysel kalmasında bizce fayda var. Bahsettiğiniz paylşımları yapabileceğiniz adresimizi size yolladım ki sitenin alt kısmın da da var zaten. Paralel götürmeye çalıştığımız sitelerimizde paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

rodi

Yeni Üye
10 Kas 2009
59
7
Burada aklıma gelen bir soruyu sormak istiyorum illegal paylaşımdan uzak duruyoruz dedik peki paylaşmış olduğumuz çizgiromanlar özellikle de yeni baskıdan çıkan eserler legal mi yani telif hakkı yok mu? bunu hesap sormak olarak algılamayın tamamen merakımdan soruyorum...Muhabbetle...