Çizgi Roman İle İlgili Bir Sorum Olacak

App-PsStar

Aktif Üye
13 Mar 2011
292
23
Pandora's PlaneT
Arkadaşlar Allah Razı Olsun Arkadaşlarımız Sitemizde Paylaşıyor Çizgi Roman Ama Bende Elimde Koleksiyon Yapmak İstiyorum Bildiğiniz 2011 Çizgi Roman Varmı Satılık Eski Yeni Farketmez

Arkadaşlar! Allah razı olsun arkadaşlarımız sitemizde çizgi roman paylaşıyorlar. Ama ben kolleksiyon yapmak ve elimde olsun istiyorum. Bildiğiniz satılık 2011 yılına ait çizgi roman var mı? Eski, yeni farketmez.

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Arkadaşlar Allah Razı Olsun Arkadaşlarımız Sitemizde Paylaşıyor Çizgi Roman Ama Bende Elimde Koleksiyon Yapmak İstiyorum Bildiğiniz 2011 Çizgi Roman Varmı Satılık Eski Yeni Farketmez

Forumumuz oldukça geniş bir arşive sahip. Eğer elektronik ortamda kolleksiyon amaçlıyorsan forum yeter. Ama sende benim gibi kitabı hissederek okumak istersen eski sayılar için sahaflar, yeniler için kitapçılar. 2010-11 basımı birçok güzel çizgi roman var.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Okumak güzeldir.Kitaplarını kolleksiyon yapıp sadece görüntü olsun diye toplayan çok kişi tanıyorum.Kitaplar kolleksiyonu mu desem ,kitaplıkmı desem raflarda küflenip gidiyor.Arkadaşlar kitaplar ona o kitaplara bakarken kendini bol kitap sahibi kültürlü sanıyorlar.

Son düzenleme:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Oturma odasının duvar rengine uygun diye ansiklopedi seti satın alanlar var bu ülkede.
Ne kadar çok okur ve okutursak o kadar iyi.