Fantastik 4'lüden 1'i Ölüyor!

Noyyyan

Aktif Üye
12 Kas 2010
109
35
Fantastik Dörtlü'den biri ölecek

Fantastik Dörtlü'den biri ölecek:Z
Çizgi roman 'Fantastik Dörtlü', 'Fantastik Üçlü'ye dönüşüyor. 1961’de Stan Lee ve Jack Kirby tarafından tasarlanan kahramanlardan biri ölüyor.

Çizgi roman 'Fantastik Dörtlü', 'Fantastik Üçlü'ye dönüşüyor. 1961’de Stan Lee ve Jack Kirby tarafından tasarlanan kahramanlardan biri ölüyor. Çizgi romanın editörü Tom Brevoort, Bay Fantastik, Görünmez Kadın, Alev Adam ve Şey’in oluşturduğu dörtlüden birinin ocak ayında piyasaya çıkacak olan 587’nci sayıda öleceğini duyurdu ancak bunun hangi karakter olduğuna dair bilgi vermedi.

Brevoort, "Geçmiş sayılarda bu konuya ilişkin yeterince ipucu verdik. Okurlar biraz düşünüp heyecanlansın" dedi.

Alıntıdır
sizce kim?..

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Muhtemelen Human Torch olacaktır zira diğerlerinin daha öne o yada bu şekilde öldükleri olmuştu. Dahası an itibarı ile en harcanabilir karakter de o.

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,624
En geç 2 haftaya yeni bir fantastik dördüncü bulunur, sonra giden eleman herhangi bir şekilde dirilir, "yerime hemen birini bulmuşsunuz, intikaaam!" tadında düşman olarak geri döner. :Ğ

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Açıkçası bu tarz şeyler bana artık eski ilgi görmediklerini gösteriyor gibi daha öncede başka yerde gözüme çarpan bir haberde Örümcek adamı öldürüyorlardı ama yemedi sanırım vazgeçtiler ya da kurguyu başka şekilde ayarladılar. Bu da sanırım öyle olur.
Valla her şeyin orjinali makbuldür aslında ama karakter bolluğu adına sanırım tiraj hesabı bir kahramanın kellesi gidecek herhalde. Bence Ben'in insan formuna dönmekten vazgeçtimi bilmiyorum çizgiromanda ama harbi öldürüp öldürüp sonra"cee ben geldim" hesabı yaparlarsa Cafer'e bez alması için acil haber salmaları gerekecek o konuda.
Bu da konunun iyicene yavşadığını gösterir Türk dizileri gibi sakız hesabı uzatacaklarsa bitirsinler gitsin yani karizmayı çizdirmenin lüzumu yok bence.

Noyyyan

Aktif Üye
12 Kas 2010
109
35
Açıkçası bu tarz şeyler bana artık eski ilgi görmediklerini gösteriyor gibi daha öncede başka yerde gözüme çarpan bir haberde Örümcek adamı öldürüyorlardı ama yemedi sanırım vazgeçtiler ya da kurguyu başka şekilde ayarladılar. Bu da sanırım öyle olur.
Valla her şeyin orjinali makbuldür aslında ama karakter bolluğu adına sanırım tiraj hesabı bir kahramanın kellesi gidecek herhalde. Bence Ben'in insan formuna dönmekten vazgeçtimi bilmiyorum çizgiromanda ama harbi öldürüp öldürüp sonra"cee ben geldim" hesabı yaparlarsa Cafer'e bez alması için acil haber salmaları gerekecek o konuda.
Bu da konunun iyicene yavşadığını gösterir Türk dizileri gibi sakız hesabı uzatacaklarsa bitirsinler gitsin yani karizmayı çizdirmenin lüzumu yok bence.
bende katılıyorum , yıllardır milyonların takip ettiği kahramanları pat diye öldürmeye "yemez" :D

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
311
Kim öldü daha belli olmadı mııı?

Aradım Human Thorch ölüyor.En sevdiğimdi o salaklar arasında.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sergen07

Süper Üye
20 Kas 2010
479
272
Antalya
Fantastıc Four’da Kim Öldü?

fantastic_four_587-01-430x248.jpg

Fantastic Four ekibinden bir kişinin öleceği açıklandığından beri yapılan tahminler sonunda cevabını buldu. Son yayınlanan 587. sayıda Human Torch hayatını kaybetti.

fantastic_four_587.jpg

Bakalım Human Torch da öldükten sonra geri dönen süper kahramanlar listesine katılacak mı?

fantastic_four_587-02.jpg

fantastic_four_587-03.jpg

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
311
Tamam ben sürekli farklı şeyler yazıyorum ama şundan eminim;JONNY STORM ÖLDÜ!VE SON SERİ(FİNAL
İSSUE OF FF)DE DİRİLMİYOR ELDE VAR 3 KİŞİ AMA PREVİEVİNDE BÖCÜK ADAM VAR.MR.FANTASTİC VE
İNSSİVİBLE WOMAN'IN OĞLU İLE " jonny'i amcanın ölümü" İLE İLGİLİ KONUŞUYORLAR.ŞUBAT'A KADAR
TAM BİLGİ İLE ÖĞRENİRİZ DİYE UMUYORUM.

Lütfen yeni yazdığım fantastik dörtlü yazısına bakın

Fantastic Four Human Thorch'un ölümü ile ( bunu bilmiyorsanız şok olmuş olsbilirsiniz ama evet bkz.ff # 587) hayatlarını değiştiriyourlar ve fantastic Four (yada three) olmayı bırakıyorlar!Bence Marvel YUH!!!Johnny Storm yetmedi bunları da mı alıyorsunuz yeter!
Zaten Cap. ölünce çok sinirli üzüldüm (gibi bir şey) bu eksikti.Yazarlar # 587'de son kez
FF'i gördünüz diyor.Bence kendi kuyularını kazıyorlar.Milyonların taakip ettiği kişiler öyle bıraktırılmaz.Her iki sayı (# 587 ve # 588 ) yayınlandı.(#588'den emin değilim)Yani geri dönüşü yok.Bakalım sonra kime El Fatiha okuyacağız sevgili çizgi roman severler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Aynı içeriğe sahip konular tek başlık altında toplandı.

Çizgi romanlarda ölüm ve geri dönüş hikayeleri ilk defa olmuyor. Nice karakterler öldü. Niceleri geri döndü.
Fantastik Dörtlü Fantastik Üçlü olmayacaktır. Ya birini ekibe dahi ederler ya da Jonny geri döner.

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
311
Fantastik Dörtlü gidiyor!!!

Fantastic Four #587'de Human Thorch'un ölmesi ile (bilmiyorsanız şok olmuş olabilirsiniz)
Fantastik Dörtlü hayatlarında bir değişiklik yapıyor!Yazarlar #587'de FF'i son bir kez gördünüz
dediler.Zaten #588'in üzerinde final issue FF yazıyor(son görünüş):( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Ben Cap öldükten sonra çok sinirlenmiştim bunların Fantastik Dörtlü olmayı bırakması burama kadar geldi yha.:eek::':)':)':)':)':)':)':)'( Marvel bence kazdığı kuyuya düşecek.