Şifreli Pdf Sorunu

osmangs38

banned
12 Ağu 2010
171
4
Kayseri
bu programlar uygulamalar bölümünde bi arkadaşımız şifresiz rar şifresi kırma falan bişey paylaşmıştı ona bakarsan belki işine yarar ama tam bilmiyorum :S

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası

designer73

Kıdemli Üye
13 Eyl 2009
120
61
VeryPDF PDF Password Remover v3.0 bu program işine yarayabilir. google da araştırırsanız illegal paylaşımlar bulabilirsin veya sitesinden demo indirebilirsiniz. kolay gelsin

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
VeryPDF PDF Password Remover v3.0 bu program işine yarayabilir. google da araştırırsanız illegal paylaşımlar bulabilirsin veya sitesinden demo indirebilirsiniz. kolay gelsin

İş seyehatındeyim. Pdf'ler evdeki arşivde. Hafta sonu dönünce deneyeyim. Başarılı olursa buraya yazarım.

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,370
Elimde 15 günlük deneme sürümü olan bir program var. Istenirse yollayabilirim. Ben denedim 30 40 dosyam vardı .pdf uzantılı ve şifreli hepsini çözdü. Forum kurallarına aykırı olabileceğini düşündüğümden eklemedim dosyayı ama onay gelirse eklerim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Elimde 15 günlük deneme sürümü olan bir program var. Istenirse yollayabilirim. Ben denedim 30 40 dosyam vardı .pdf uzantılı ve şifreli hepsini çözdü. Forum kurallarına aykırı olabileceğini düşündüğümden eklemedim dosyayı ama onay gelirse eklerim.

Teşekkür ederim arkadaşım. Dediğin program ile elimdeki şifreli pdfleri hallettim.
Sayıları cbr yapıp yakında foruma koyacağım. Çok sağol.

Programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Deneme sürümü: