DOSYA VE RESİM YÜKLEME KONUSUNDA YARDIM

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
Değerli yöneticilerim ve dostlarım,
ara sıra yaptığım paylaşımları MEDIAFIRE' dan yapıyordum ve kolay oluyordu. Ancak ücretsiz verilen 12 GB yi aşmışım. Dosya paylaşımında Google Drive'ı kullanıyorum. Resim yükleme sıkıntı. Önerilen POSTIMAGE 'a resimleri yükler yüklemez hata sayfasına geçiyor. Lütfen GÜNCEL BİLGİLERLE yardımcı olur musunuz? Mediafire benzeri başka site yok mu?

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,311
Sayın "mimar777", ne yazık ki "postimage" resim yükleme sitesine bir süre önce ülkemizden erişim engellendi, sebebini bilmiyorum. Ancak VPN açıksa görülebiliyor. Oysa en iyi ve sağlam resim yükleme sitesi oydu. Umarım açılır.
şimdilerde iyi ve güvenilir gibi. Üstelik tıpkı postimage gibi hızlı ve pratik. Ücretsiz kayıt olursanız daha da garantili olur. Hem eski yüklediklerinizi de kontrol edersiniz (tıpkı postimage gibi)
Resimler belli bir süre sonra silinmiyormuş (öyle söz vermişler) umarım öyle olur.

Son düzenleme:

Otacı

Süper Üye
5 Tem 2016
801
12,213
Resim silmiyor...

Geçici e-posta alarak yeni mediafire üyeliği alabilirsin. Her yeni geçici posta için bir üyelik böylelikle bir sürü üyelik alabilirsin.

Son düzenleme:

comicist

Süper Üye
1 May 2016
591
4,783

Paylaşacağınız resimi facebook sayfanızda "sadece ben" görüntüleyebilirim seçeneğiyle yükleyin.
Yüklediğiniz resmin linkini belirttiğim yere yapıştırın!!!
COLOR]

Siz silmedikçe başına bir şey gelmeyecektir...​

Otacı

Süper Üye
5 Tem 2016
801
12,213

Paylaşacağınız resimi facebook sayfanızda "sadece ben" görüntüleyebilirim seçeneğiyle yükleyin.
Yüklediğiniz resmin linkini belirttiğim yere yapıştırın!!!
COLOR]

Siz silmedikçe başına bir şey gelmeyecektir...​

Ben 2 yıl önce denedim ve baktım oluyor sürdürdüm ama ne yazık ki bir süre sonra hepsi siliniyor.

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
Sağolasın

Sayın "mimar777", ne yazık ki "postimage" resim yükleme sitesine bir süre önce ülkemizden erişim engellendi, sebebini bilmiyorum. Ancak VPN açıksa görülebiliyor. Oysa en iyi ve sağlam resim yükleme sitesi oydu. Umarım açılır.
şimdilerde iyi ve güvenilir gibi. Üstelik tıpkı postimage gibi hızlı ve pratik. Ücretsiz kayıt olursanız daha da garantili olur. Hem eski yüklediklerinizi de kontrol edersiniz (tıpkı postimage gibi)
Resimler belli bir süre sonra silinmiyormuş (öyle söz vermişler) umarım öyle olur.

Sağolasın, bir de oradan denerim.

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
Sağolun dostlar. Sanırım en iyi çözüm Otacı' nın... Değişik emaillerle yeni Mediafire üyelikleri. Herkese çok teşekkürler...