Teknik Destek bölümü açılması hakkında

nicomedes

Onursal Üye
30 Nis 2014
878
3,910
İzmit
Selamlar diyar dostları,
az önce yaşadığım sorunu sizlere aktarmak ve çözüm önerisi sormak için yeni konu açmaya çalışırken diyarın bir teknik destek, teknik konularda yardımlaşma bölümünün olmadığını fark ettim,
Gerçi herhangi bir sıkıntıda diyar dostları ellerinden geldiğince konulara yardımcı oluyorlar ancak bunu bir başlıkta toplarsak ulaşma ve iletişimde kolaylık olur,
kendi açımdan bilgisayar ve programlar hakkında sınırlı bilgim olmasına rağmen ben dahil herkesin bir diğerine verebileceği bilgiler ve öneriler olabileceğinden yola çıkarak teknik destek bölümünün yararlı olacağını düşünüyorum ve sayın yöneticilerimizin dikkatine sunuyorum.
Bu arada mediafire problemi yaşıyorum idmli veya idmsiz indirme yapamıyorum, sorun sadece bende mi yoksa genel mi bilmiyorum.
Yardımlarınızı rica ediyorum
Teşekkür ederim.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
MEDİAFİRE DA ÇÖZÜM ARIYORSANIZ GOOGLE CROM YERİNE GOOGLE DEN YÜKLEME YAPIN. ADRESİ GOOGLE'A YÜKLEYİN SORUN ORTADAN KALKIYOR.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,823
52,191
Kendi Koltuğunda
Selamlar diyar dostları,
az önce yaşadığım sorunu sizlere aktarmak ve çözüm önerisi sormak için yeni konu açmaya çalışırken diyarın bir teknik destek, teknik konularda yardımlaşma bölümünün olmadığını fark ettim,
Gerçi herhangi bir sıkıntıda diyar dostları ellerinden geldiğince konulara yardımcı oluyorlar ancak bunu bir başlıkta toplarsak ulaşma ve iletişimde kolaylık olur,
kendi açımdan bilgisayar ve programlar hakkında sınırlı bilgim olmasına rağmen ben dahil herkesin bir diğerine verebileceği bilgiler ve öneriler olabileceğinden yola çıkarak teknik destek bölümünün yararlı olacağını düşünüyorum ve sayın yöneticilerimizin dikkatine sunuyorum.
Bu arada mediafire problemi yaşıyorum idmli veya idmsiz indirme yapamıyorum, sorun sadece bende mi yoksa genel mi bilmiyorum.
Yardımlarınızı rica ediyorum
Teşekkür ederim.
Firefox tarayıcısının son güncellemesi ile oldu bu.İdman eklentisine izin vermiyor. Bunu düzeltmek için idmanı güncelleyeceksin.yada Chrome ile sorunsuz indireceksin.

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,247
3,529
Merhabalar bende de Chromedan inmiyordu, explorerdan indirmeye başladım o da takıldı sonra firefox la indirmeye başladım o da takıldı, aslında çözüm çok kolay cookiesleri silince sorun kendiliğinden çözülüyor.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Ben de önce operadan indiremiyordum, sonra google chrome da sorun çözüldü ancak firefox ne internet explorer da yine indirme yapılmıyor.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,823
52,191
Kendi Koltuğunda

Selamlar,

Chrome kullanıyordum zaten operaya geçince sorun yok,
belki benim donanımlarla ilgili bir sorundur.
Arkadaşlar niçin indiremediğinizi buldum tüm tarayıcılarınızın geçmişini temizleyin şakır şakır indirin.
İdman chromeyede eklenti kuruyor.İdman bir üst sürüme geçince düzeliyor.
Tüm tarayıcılarınızın geçmişini temizleyin öyle deneyiniz ve yorum yazınız.

Son düzenleme:

nicomedes

Onursal Üye
30 Nis 2014
878
3,910
İzmit
Selamlar,
Sayın Haziran ve Sayın Beymelikli dostlar haklı çerezleri temizleyince tekrar çalışır oldu,
Bendeniz teknik konuları bir başlık altında toplama önerimi yineliyorum,
yönetici dostların yardımlarını bekliyorum.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,126
İzmir
Selamlar,
Sayın Haziran ve Sayın Beymelikli dostlar haklı çerezleri temizleyince tekrar çalışır oldu,
Bendeniz teknik konuları bir başlık altında toplama önerimi yineliyorum,
yönetici dostların yardımlarını bekliyorum.
iki gündür chromede aynı problemi ben de yaşıyordum,çerezleri temizleyince düzeldi gerçekten. çok teşekkürler.
bu arada bahsettiğiniz ayrı bölüm açılmasına kesinlikle katılıyorum.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
İki haftadır operada aynı problemi ben de yaşıyordum, bu gün çerezleri temizleyince düzeldi. Gerçekten çok ama çok teşekkürler. beni büyük bir dertten kurtardınız.