Yeni üyeler için dosya indirme-açma hakkında

gordonbarış

Yeni Üye
12 May 2010
13
4
Tüm forum üyelerine selamlar;
Öncelikle harika bir ortam ve muhteşem çeşitlilikte içerikler mevcut. Emeği geçenlere sevgiler.

Bugün foruma-siteye üye oldum. Iphone kullanarak çizgi roman indirip okuyacağım fakat site içinde bunların nasıl olabileceğine dair bir başlık bulamadım. Yeni üyeler için yukarılar da bir alanda sabitlenmiş ayrı bir bölüm açılıp, ne nedir? türünde bilgilendirme yapılırsa çok iyi olur kanaatindeyim.

Az önce bir denemem oldu, Yeni Zellanda uzantılı bir linkte site üyelik istiyor, altında mediafire linki verilmiş ama boş sayfa açıyor veya türlü reklam içerikleri ekranı işgal ediyor. Belki de dropbox veya google drive ortamında dosyalar tutulsa daha mı iyi olur yoksa telif hakları sebebiyle sorun mu oluyor bilemedim?

Telefonumda cbr reader uygulaması var ve kullanıyorum. Pdf dosyaları da okuyabiliyorum ama site de başka hangi uzantılı dosyalara erişebiliyor? Hangi uygulamalar kullanılıyor? İndirme için reklam tuzaklarından kurtulmanın yolu varmıdır? gibi konularda bilgi verirseniz sevinirim. Belki de cep telefonu bu işler için uygun değildir??

Saygılarımla.

gordonbarış

Yeni Üye
12 May 2010
13
4
RAR format dosyaları da maalesef açamadım. Nasıl açılacağı hakkında yardım rica ediyorum.

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,205
3,724
R2D2 ADLI ÜYE İÇİN BİLGİ: REKLAM ÖNLEYİCİ OLARAK İNTERNETTEN ADBLOCK ADLI DOSYAYI İNDİR KUR. ÇİZGİ ROMAN
İOKUMAK İÇİN CDİSPLAYEX VEYA HONEYVİEW DOSYASINI İNDİR VE KUR SORUN ÇÖZÜLÜR.SELAMLAR

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,205
3,724
RAR DOSYASINI AÇMAK İÇİN HONEYVİEWE VEYA CDİSPLAYEXE ÇEVİRMENİZ GEREKMEKTEDİR

gordonbarış

Yeni Üye
12 May 2010
13
4
R2D2 ADLI ÜYE İÇİN BİLGİ: REKLAM ÖNLEYİCİ OLARAK İNTERNETTEN ADBLOCK ADLI DOSYAYI İNDİR KUR. ÇİZGİ ROMAN
İOKUMAK İÇİN CDİSPLAYEX VEYA HONEYVİEW DOSYASINI İNDİR VE KUR SORUN ÇÖZÜLÜR.SELAMLAR

Bahsettiğiniz her iki uygulama da iphone mağazası appstore’de bulunmuyor.

Saygılarımla.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,524
Ankara
Selamlar
Size önerim buradaki çizgi romanlara ulaşmak için telefonunuzu değil, bilgisayarınızı kullanmak olacaktır. Bilgisayarınızda sorunsuzca indirme işlemini tamamlayıp, rar uzantılı dosyaları açtıktan veya cbr olarak uzantılarını değiştirdikten sonra telefonunuza aktarmanızdır.

Lütfen forumumuzun ilgili odalarını ziyaret etmeden, ya da basit bir google araştırması yapmadan bu tip mesajlar atmayalım.

İyi forumlar.

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
hocam şöyle bir link buldum anlatan arkadaş biraz gereksiz konuşmalara yer vermiş fakat 6. dakikadan sonra nasıl açacağınızı anlatıyor.