Aynı ÇR için yeni konu mu, aynı konuya mesaj mı?

Werewolf

Yeni Üye
4 Ocak 2010
20
120
Selamlar.

Düşük kalitede gönderilmiş bir çizgiromanın, daha yüksek kalitelisini göndermek istersek; aynı başlığa alt mesaj olarak mı girelim, yoksa yeni başlık mı açalım?

Yönetici arkadaşlardan yol gösterme bekliyorum. Teşekkürler.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Selamlar.

Düşük kalitede gönderilmiş bir çizgiromanın, daha yüksek kalitelisini göndermek istersek; aynı başlığa alt mesaj olarak mı girelim, yoksa yeni başlık mı açalım?

Yeni konunun ayrı başlıkta açılması daha güzel olacaktır.
Bu şekilde hem ilk paylaşımı yapan arkadaşımızın emeği zayi olmayacak
hem de yeni paylaşımın gözden kaçması önlenecektir.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Selamlar.

Dostum benim naçizane görüşüm aynı mesaja,eski linki silerek yeni linki yazman.Forumun en üstündeki en son mesajlarda görülebilmesi için de yaptığın değişikliği (örnek yüksek çözünürlüklü link ile değiştirildi.)aynı mesaja cevap yazarak sağlayabilirsin çalışmalarında başarılar.Not: Bu dediğim değişiklik ancak daha önce yüklediğin kendi taramaların için mümkündür.

Son düzenleme:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Her iki dostumda doğru söylemiş.Ben şöyle düşünüyorum Kimi zaman paylaşım adına arşivimizdeki leri buraya yüklüyoruz ama bazı arkadaşların elinde çizgiromanın kendisi var ve yüksek çözünürlükte taramak istiyor.En iyisi tarasın ve göndersin .(Yeni bir başlık açarak.)Böylelikle sitemiz çok daha kaliteli çrler ile tanışabilir .Gerekirse mod arkadaşlar gerekli düzeltmeleri yaparlar.Sağlıcakla.(son söz admin ve modlardadır.)