Sitede Büyük Sorun-2

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Benim gördüğüm bir sorun var o da sitede Ana Sayfada Son Mesajlar kısmındaki konuların ne zaman açıldıkları üzerine gelince Mesaj içeriğinde tarih olarak yazıyordu. Şimdi ise d/m H:i yazıyor. Başlangıç tarihi ve de son mesaj tarihleri gözükmüyor.

Şu tarih sorununa site yöneticilerimizin bir an evvel bir el atmasını önemle rica ediyoruz.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Benim bu konum arada kaynayıp gitmez inşallah, sayın Yöneticilerimiz bir bilgilendirme mesajı yazsalar bari, sorunla ilgileniliyor gereken yapılacaktır filan ya da olmuyor artık böyle alışın gibi, saygılar sevgiler.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Benden başka rahatsız olan yok anlaşılan bu sorunla ilgili kimse birşey yazmadığına göre, yöneticilerimizde görmezden geliyorlar sanırım bu sorunu ama malesef böyle bir sorun var, umarım halledilir...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Bu konuyu biraz "geç" gördük sanırım!
Yoo, gördüm ama "cevap" yazmadım.
"Geç" kavramı da biraz göreceli tabii,
mesela ben yeni üye olduğumu
düşünüyordum, 7. yılıma girmişim :),
daha güzeli için boş zamanını karşılıksız
olarak buraya harcayan adminlerime
selam gönderiyorum...
İş güç çok sevgili dostum, can sıkacak
bir şey yok, ben mesela gördüm bu yazdığını
ama cevap vermedim kaç gün, bu arada bol bol
paylaşılan çizgi romanları okudum, yorum yazdım,
çeviri balonlama ya da taramalarla uğraştım,
arkadaşlarımın boş zamanlarını
kendilerine zaman ayıracakları yerde bizler
için çalışıp bu gibi ayrıntıları düzelteceklerini
biliyorum...
Derken düzeltmişler, biliyordum zaten :)

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,398
Ana sayfada bir sorun daha var sag tiklayip baska tab'da ac dediginizde sayfa acilmiyor ama uzerine direkt tiklayinca aciliyor. Cache ya da browser ile ilgili bir sorunda olabilir firefox kullaniyorum.

Ray Luca

Aktif Üye
11 Tem 2016
353
1,340
Çengelköy
Ana sayfada bir sorun daha var sag tiklayip baska tab'da ac dediginizde sayfa acilmiyor ama uzerine direkt tiklayinca aciliyor. Cache ya da browser ile ilgili bir sorunda olabilir firefox kullaniyorum.

Ben de şu an Firefox'tayım ama ayrı sekmede açabiliyorum.
CTRL basılı tutarak sol mause tuşu ile denediniz mi?
Eğer o şekilde de olmuyorsa tarayıcıyı silip tekrar yüklemek çözüm olabiliyor bazı sorunlarda.