Mesaj yazı tipi boyutu!

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Herkese selamlar, forumda yazılan standart font tipini büyütme şansımız var mıdır? Herhangi bir yazı editöründe font boyutu kullanılmayan yazılar o kadar çok küçük oluyor ki bazıları karınca duasına dönüyor. Forumda yeni olan ya da, bunca zamandır yorum yazarken bu yazı büyüklüğüne elleşmemiş olanlar için bir standart getirebilir miyiz?
Cidden gözlükle zor okuyorum yahu o derece küçük ctrl+ tuşuyla büyütüp öyle okuduğum yazılar oldu. Bu yapılabilirse cidden güzel olabilir. Bilgilerinize...

AhmetCanal35

Süper Üye
29 Mar 2018
385
785
İzmir
Herkese selamlar, forumda yazılan standart font tipini büyütme şansımız var mıdır? Herhangi bir yazı editöründe font boyutu kullanılmayan yazılar o kadar çok küçük oluyor ki bazıları karınca duasına dönüyor. Forumda yeni olan ya da, bunca zamandır yorum yazarken bu yazı büyüklüğüne elleşmemiş olanlar için bir standart getirebilir miyiz?
Cidden gözlükle zor okuyorum yahu o derece küçük ctrl+ tuşuyla büyütüp öyle okuduğum yazılar oldu. Bu yapılabilirse cidden güzel olabilir. Bilgilerinize...

Ayarlardan değiştiriliyor. Ben o şekilde değiştirdim ve uğraşmıyorum artık.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Yok onu bende yaptım zaten dediğim bu işi yapmayan hiç kullanmamış üyelerin mesajlarını okumak içindi.

Üsküdar

Süper Üye
28 Ara 2016
2,516
3,739
Ayarlardan nasıl yapıyorsunuz,ben yazı boyutunu 6 yaptım sonuçta yine değişen bir şey olmadı

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Şöyle :
Profil > Ayarları Değiştir > Diğer Ayarlar > Varsayılan Yazı Biçimlendirme Boyutu > istediğiniz yazı fontu, boyutu ve rengi seçip Değişiklikleri Kaydet dediğinizde onaylanmış olur.

Son düzenleme: