Dosyalarin eklenti olarak da yüklenmesi

Dosyalarin eklenti olarak da yüklenmesi

Görüş ve Önerileriniz

Like Tree18Likes
  • 2 Post By melih_
  • 1 Post By vkopuzoglu
  • 3 Post By sinan.dinler
  • 5 Post By gandor08
  • 2 Post By melih_
  • 2 Post By vkopuzoglu
  • 2 Post By gandor08
  • 1 Post By Sinan Atik

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10.Temmuz.2018, 12:46   #1
Kıdemli Üye

melih_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5090
•Rep Seviyesi :
melih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond repute
Standart Dosyalarin eklenti olarak da yüklenmesi
Taranmış dosyalar genel olarak mediafire sitesine yükleniyor. Ayrıca eklenti olarak da yüklenemez mi? Eklentilerin sınırı var mı bilmiyorum ama yüklenirse iyi olur. Bunu neden mi istiyorum? Siteye genelde işyerinden giriyorum, mediafire sitesi maalesef engelli ve taranmış dosyaları indiremiyorum. Eklenti olursa indirebilirim düşüncesindeyim. Ne dersiniz?

EDİT: Taranmış dosyaların medifafire sitesine yüklenmesi taraftarıyım benim istediğim hem mediafire hem de konuya eklenti olarak yüklenmesi. Download siteleri işyerinde engelli de
vkopuzoglu ve yeryüzü bunu beğendi.

Konu melih_ tarafından (10.Temmuz.2018 Saat 14:53 ) değiştirilmiştir.
melih_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Temmuz.2018, 12:59   #2
Süper Üye

vkopuzoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 37137
•Rep Seviyesi :
vkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond repute
Güzel bir fikir tabi ama bu siteye arşivi göz önünde alırsak çok büyük bir yük bindirebilir. Mediafire artık o eski bildiğiniz mediafire değil zaten size önerim daha doğrusu siteye önerim bundan sonra Mega yı kullanmanız. Sadece dosya adını biraz değiştirip yüklersiniz otomatik engelleme falan olursa onu aşar. Zaten biri şikâyet etmediği sürece kimse kaldırmaz. Kafanız salak reklamlarla ağırmaz ^^
melih_ bunu beğendi.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
vkopuzoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Temmuz.2018, 13:07   #3
Kıdemli Üye

sinan.dinler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5010
•Rep Seviyesi :
sinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond repute
Alıntı: vkopuzoglu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel bir fikir tabi ama bu siteye arşivi göz önünde alırsak çok büyük bir yük bindirebilir. Mediafire artık o eski bildiğiniz mediafire değil zaten size önerim daha doğrusu siteye önerim bundan sonra Mega yı kullanmanız. Sadece dosya adını biraz değiştirip yüklersiniz otomatik engelleme falan olursa onu aşar. Zaten biri şikâyet etmediği sürece kimse kaldırmaz. Kafanız salak reklamlarla ağırmaz ^^

Mega da kota sorunu var. Mediafire de öyle bir sorun yok. Ben de mega yı kullanmayalım önerisi yapacaktım.
sinan.dinler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Temmuz.2018, 13:13   #4
Yönetici

gandor08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1023106
•Rep Seviyesi :
gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Alıntı: sinan.dinler´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Mega da kota sorunu var. Mediafire de öyle bir sorun yok. Ben de mega yı kullanmayalım önerisi yapacaktım.

Megadaki kota sorunu çok rahatlıkla aşılabilir, modemi resetlemeniz durumunda kota sorunu kalmıyor.

Adamlarda haklı, bedav kullanıcılar için günlük indirme limiti 2 gb yanlış bilmiyorsam.

Bu sorun kendi ülkemizde kendimize ait bir alt yapı olmadığı müddetçe yaşanacaktır.

Ülke olarak ne yazkki bu konuda da dışa bağımlıyız.
Alt 10.Temmuz.2018, 14:51   #5
Kıdemli Üye

melih_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5090
•Rep Seviyesi :
melih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond repute
Arkadaşlar aslında önemli olan dosyaların uzun süre tutulması ve silinmemesi. Mediafire bunun için çok iyi. Benim istediğim hem Mediafire hem de konuya eklenti olarak eklenmesi. Ayrıca Megaya eklenmeye bende karşıyım. Evden biraz indirsek hemen kota koyuyor. Benim işyerinde download siteleri engelli. Zaten onun için konuya eklenti olarak yüklenemez mi dedim
yeryüzü ve sinan.dinler bunu beğendi.
melih_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Temmuz.2018, 13:39   #6
Süper Üye

vkopuzoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 37137
•Rep Seviyesi :
vkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond repute
Kimsenin tercihlerine karışmam ve hiçbir site benim değil hani Mega benimmiş gibi bir algı oluşmasın.
Ancak Mediafire dan kendi yüklediğim dosyaları indireyim dedim zibilyon tane reklam ve birden fazla istek dışı indirme belirlendi haberi geldi.
Bu gibi durumlar daha önce yoktu ha benim bilgisayarımda ad-block tarzı eklentiler var ben her şekilde yine sağ tıkla farklı kaydet deyip sorunsuz indirdim o ayrı konu tabi.
Ama Mega gibi sorunsuz sıfır reklam ve kaliteli bir yer varken neden başkasıyla uğraşıp kafamı ağrıtayım. Ayrıca kotası mı var hepsini bugün indirmem şart değil ki!
Ki onu da yukarda sevgili abim gayet güzel açıkladı.
Ayrıca ülkemin dört bir yanı FİBER ağlarla çevrili değil zaten şak şak hepsi insin.
Ben kaliteli yerden indirin, reklamlarla uğraşmayın, kafanız rahat olsun diye önerdim gidipte Turbobit falan önermedim.
Haa son olarak buraya da koyduğum çoğu link Mediafire dı ama konuları bile linkler silindiği için çöpe atıldı.
Neden acaba Mediafire yıllardır kullandığım hesabımı patlattığı için olmasın?
Neyse umarım güzel bir yol bulunur siz de güzel şekilde indirirsiniz.
yeryüzü ve gandor08 bunu beğendi.

Konu vkopuzoglu tarafından (11.Temmuz.2018 Saat 13:45 ) değiştirilmiştir.
vkopuzoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Temmuz.2018, 13:50   #7
Yönetici

gandor08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1023106
•Rep Seviyesi :
gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Bu konuda yol bulunmaz, ne zamanki ülkemizde depolama alanı olur belki, forumdan resim bile yükleyemiyoruz, bir sürü sıkıntı çıktı. Hekes kendince sağlam bulduğu yükleme sitelerinden yararlanmaya devam edecek, bunun başka bir çıkış yolu yok şimdilik.
vkopuzoglu ve yeryüzü bunu beğendi.
Alt 14.Temmuz.2018, 00:18   #8
Onursal Üye

Sinan Atik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 56015
•Rep Seviyesi :
Sinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond repute
Sinan Atik - İCQ üzeri Mesaj gönder
Günde 20 dosya yüklense ve tanesi ortalama 50mb olsa, toplamda 1gb eder. Böyle bir veri transferi hem çok pahalı, hem de forum mantığına terstir. (olsa ne güzel olur, fakat hayaller ve gerçekleri iyi dengelemek lazım)
gandor08 bunu beğendi.
Sinan Atik isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil