microsoft office picture manager yardım

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Değerli dostlar adı geçen program çok işime yarıyordu yeni pc aldım üzerinde gelen işletim sistemi w 10 sürümünde bu program yok.pc için olmaz sa olmaz dediğim bu programı bir şekilde kurmak istiyorum yardım eden olursa sevinirim...

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231
olmadı üstad kuramadım...

Anladığım kadarıyla bahsi geçen bu "Picture Manager", MS Office'in bir parçası (Win 10'un değil), ama Office'in 2013 versiyonu ve sonrasındaki versiyonlarından bunu çıkartmışlar. Şayet Windows 10 üzerine de kurulabiliyorsa daha önce kullandığınız eski Microsoft Office yazılımını yeniden yükleyin. Bu çözüm olabilir. Zaten bu Office yazılımının yeni versiyonlarında ne gibi yeni marifetler var, yenisinde, eskisinde yapılmayan ne yapılabiliyor, hiç anlamış değilim. Ben hâlâ çok eskiden kalma Office 2003'ü kullanıyorum, Publisher, Power Point dahil her modülü yerli yerinde ve hepsi de çok kullanışlı. Benimki Türkçe olduğu için adı "Picture Manager" olarak geçmiyor, ama sanırım "Küçük Resim" diye geçiyor. Bütün modüllerin içerisinden buna ulaşılabiliyor.

Son düzenleme:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
sevgili scanfan ilgin için teşekkür ederim yepyeni ve orjinal bir pc alıyorsun ve istediğin gibi yararlanamıyorsun.Benim başıma gelen bu.İnternetten bir 2007 ofis buldum yükledim ve sorun çözüldü.Neden microsoft office picture manager diye ısrarcı olduğuma gelince bu program photoscape den çok daha işlevsel kesinlikle parlatma yapan arkadaşlara öneririm.

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
Değerli dostlar adı geçen program çok işime yarıyordu yeni pc aldım üzerinde gelen işletim sistemi w 10 sürümünde bu program yok.pc için olmaz sa olmaz dediğim bu programı bir şekilde kurmak istiyorum yardım eden olursa sevinirim...

OFFİCE 2007 kurmadan önce haberim olsaydı yönlendirirdim sizi..