Sitede Reklam ve Gelirleri Hkk..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeepDark

Yeni Üye
19 Nis 2010
83
251
Webmaster'ın Dikkatine!
Her sayfanın altında 2 adet link var ve bir takım web oyunlarına yönlendiriliyor.
Bu linklerden sitenin bir geliri olacaksa aynı yerlerde daha belirgin hale getirip, bütün üyelere de duyurup her girişte bir kez tıklanmasını rica edelim diyorum.​

yuzbasivolkan

Aktif Üye
31 Ocak 2012
200
609
Burası madem dosthane çizginin kökü, diyarın en samimisi,dostların virane olduğu karşılıksız paylaşımların cirit attığı paylaşımların değil emeklerin değerlerinin biçilemediği ve sadece üye olmakla her şeye kavuşulabilen ve çocukluğumuza geri döndüğümüz yegane bir yer olan bir yerde reklamın ne işi var.Eğer burada üyelerin derdi yöneticilerin derdi para olsaydı kuşkusuz çok para kazanacakları kaçınılmzdı.Sadece üye olandan para tahsil edilseydi bile yinede güzel bir kazanç olurdu..
Ama burası dosthane...Hiç bir şey buranın samimiyetini ve dostluğunu reklamla ve parayla satın alamaz ve buraya üyeler girer reklam girmez.

Moderatör tarafında düzenlendi:

DeepDark

Yeni Üye
19 Nis 2010
83
251
niye bu kadar heyecanlandığınızı anlayamadığım kadar sanırım sizde benim ne dediğimi anlayamadınız!...

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,700
istanbul
Webmaster'ın Dikkatine!
Her sayfanın altında 2 adet link var ve bir takım web oyunlarına yönlendiriliyor.
Bu linklerden sitenin bir geliri olacaksa aynı yerlerde daha belirgin hale getirip, bütün üyelere de duyurup her girişte bir kez tıklanmasını rica edelim diyorum.​

nerde link var?

pardon şimdi arayınca buldum. ben 7 yıldır görmemiştim hayret :)

Son düzenleme:

yuzbasivolkan

Aktif Üye
31 Ocak 2012
200
609
niye bu kadar heyecanlandığınızı anlayamadığım kadar sanırım sizde benim ne dediğimi anlayamadınız!...
Zaaten aşırı yoğunluktan sayfaları zor açıyoruz birde hiç alakası olmayan reklamlara mı tıklayacaz.No no no..:8::eek:Ben burada dostlar ve çizgiler yani forumda şu var olanlardan başka bir şeygörmek istemiyorum.Ha bu benim elimde değil ama bu diyar onu gerektirir.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Eğer yönetim olarak gerek görürsek düşünürüz.
Bunun dışında bu konu tartışmaya değmez diyerek konuyu burada kapatıyorum. Selamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...