Toptan Rar Dosyalarını Cbr Yapma

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Çizgi Romanlar zaten Cbr olarak yükleniyorlar ama Mangalar genelde Rar olarak yükleniyor, neyse bu konuyu şunun için açtım birden fazla indirdiğiniz veya elinizde Rar uzantılı Çizgi Roman veya Manga türü dosyanız var ve siz bunları tek tek değilde hepsinin birden uzantısı Cbr olsun isterseniz veya Cbr dosyalar var bunları düzenlemek için Rar'a çevirmek için aşağıdaki linkte olan dosyaları kullanmanız yeterli olacaktır.
Tek yapmanız gereken çevirmek istedikleriniz ile aynı klasörde olsunlar yeter.
Link:

Not: Bu bir Convert değil Rename işlemidir yani burada yapılan esasen dosyaların uzantılarının toptan değiştirilmesidir. Ben çok kullanıyorum umarım sizlerinde işine yarar.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Bu konu benim konudur ve bizzat bunu ben yaptım
Konuyu anlamayanlar baş sayfaya bakıp okusunlar
Cbr tümü rar olsun
cbr uzantı tümü zip olsun
Rarların Tümü cbr olsun
zip uzantı tümü cbr olsun
Hepsi aşağıdaki konuda saniyede istediğin olsun

Dosya boyutu 379 Bayttır

Kendi yapma olan bu minik kbayt dosyalar tek tılamayla tüm dosyalarınızı tüm indirdiklerini,zi anında istediğiniz dosya türüne çevirir.Tamamiyle kendi yapımımdır.Dosya uzantılarını değiştirmeyip istediğiniz isimi verebilirsiniz demişim zamanında....

Hepsi aşağıdaki konuda
http://www.cizgidiyari.com/forum/resimli-anlatimlar/88842-cbr-ve-rar-uzantili-dosyalari-otomatik-tik-acma.html

Son düzenleme:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
ren *.rar *.cbr bu konutu klasörün içinde iken verdiğinizde tüm rar dosyalarının uzantısı cbr olur.

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Bu konu benim konudur ve bizzat bunu ben yaptım
Konuyu anlamayanlar baş sayfaya bakıp okusunlar
Cbr tümü rar olsun
cbr uzantı tümü zip olsun
Rarların Tümü cbr olsun
zip uzantı tümü cbr olsun
Hepsi aşağıdaki konuda saniyede istediğin olsun

Dosya boyutu 379 Bayttır

Kendi yapma olan bu minik kbayt dosyalar tek tılamayla tüm dosyalarınızı tüm indirdiklerini,zi anında istediğiniz dosya türüne çevirir.Tamamiyle kendi yapımımdır.Dosya uzantılarını değiştirmeyip istediğiniz isimi verebilirsiniz demişim zamanında....

Hepsi aşağıdaki konuda
http://www.cizgidiyari.com/forum/resimli-anlatimlar/88842-cbr-ve-rar-uzantili-dosyalari-otomatik-tik-acma.html

Mübarek sizin konunuzdan haberim yoktu ben konumu açmadan önce sitede böyle bir konu var mı diye arattım bulamadım, siteye de mana bulmuyorum ben belki düzgün aratamamış olabilirim, yöneticilerimizin takdiridir artık eğer gereksiz görürlerse silerler zaten konuyu.