Toptan Rar Dosyalarını Cbr Yapma

Toptan Rar Dosyalarını Cbr Yapma

Görüş ve Önerileriniz

Like Tree14Likes
  • 4 Post By Mehmet Emin
  • 5 Post By Beymelikli18
  • 2 Post By ekenciz
  • 3 Post By Mehmet Emin

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09.Kasım.2017, 19:47   #1
Aktif Üye

Mehmet Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 86837
•Rep Seviyesi :
Mehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond repute
Standart Toptan Rar Dosyalarını Cbr Yapma
Çizgi Romanlar zaten Cbr olarak yükleniyorlar ama Mangalar genelde Rar olarak yükleniyor, neyse bu konuyu şunun için açtım birden fazla indirdiğiniz veya elinizde Rar uzantılı Çizgi Roman veya Manga türü dosyanız var ve siz bunları tek tek değilde hepsinin birden uzantısı Cbr olsun isterseniz veya Cbr dosyalar var bunları düzenlemek için Rar'a çevirmek için aşağıdaki linkte olan dosyaları kullanmanız yeterli olacaktır.
Tek yapmanız gereken çevirmek istedikleriniz ile aynı klasörde olsunlar yeter.
Link:
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Not: Bu bir Convert değil Rename işlemidir yani burada yapılan esasen dosyaların uzantılarının toptan değiştirilmesidir. Ben çok kullanıyorum umarım sizlerinde işine yarar.
Mehmet Emin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Kasım.2017, 19:59   #2
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 282342
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Bu konu benim konudur ve bizzat bunu ben yaptım
Konuyu anlamayanlar baş sayfaya bakıp okusunlar
Cbr tümü rar olsun
cbr uzantı tümü zip olsun
Rarların Tümü cbr olsun
zip uzantı tümü cbr olsun
Hepsi aşağıdaki konuda saniyede istediğin olsun

Dosya boyutu 379 Bayttır

Kendi yapma olan bu minik kbayt dosyalar tek tılamayla tüm dosyalarınızı tüm indirdiklerini,zi anında istediğiniz dosya türüne çevirir.Tamamiyle kendi yapımımdır.Dosya uzantılarını değiştirmeyip istediğiniz isimi verebilirsiniz demişim zamanında....

Hepsi aşağıdaki konuda

Konu Beymelikli18 tarafından (09.Kasım.2017 Saat 20:12 ) değiştirilmiştir.
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Kasım.2017, 22:07   #3
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

ekenciz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 307707
•Rep Seviyesi :
ekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond repute
ren *.rar *.cbr bu konutu klasörün içinde iken verdiğinizde tüm rar dosyalarının uzantısı cbr olur.
lotoloto ve turhal bunu beğendi.
ekenciz isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Kasım.2017, 22:19   #4
Aktif Üye

Mehmet Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 86837
•Rep Seviyesi :
Mehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond reputeMehmet Emin has a reputation beyond repute
Alıntı: Beymelikli18´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu konu benim konudur ve bizzat bunu ben yaptım
Konuyu anlamayanlar baş sayfaya bakıp okusunlar
Cbr tümü rar olsun
cbr uzantı tümü zip olsun
Rarların Tümü cbr olsun
zip uzantı tümü cbr olsun
Hepsi aşağıdaki konuda saniyede istediğin olsun

Dosya boyutu 379 Bayttır

Kendi yapma olan bu minik kbayt dosyalar tek tılamayla tüm dosyalarınızı tüm indirdiklerini,zi anında istediğiniz dosya türüne çevirir.Tamamiyle kendi yapımımdır.Dosya uzantılarını değiştirmeyip istediğiniz isimi verebilirsiniz demişim zamanında....

Hepsi aşağıdaki konuda

Mübarek sizin konunuzdan haberim yoktu ben konumu açmadan önce sitede böyle bir konu var mı diye arattım bulamadım, siteye de mana bulmuyorum ben belki düzgün aratamamış olabilirim, yöneticilerimizin takdiridir artık eğer gereksiz görürlerse silerler zaten konuyu.
nicomedes, Beymelikli18 ve turhal bunu beğendi.
Mehmet Emin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01.Kasım.2022, 01:43   #5
Kıdemli Üye

fahrihann-990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 28
•Rep Seviyesi :
fahrihann-990 is on a distinguished road
çizgi roman için CBR kullanıyoruz ama bir de CBZ var ve onda da çalışıyor mu?
fahrihann-990 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil