Caricare nedir ?

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Tuhaf sorular kervanının yolda düzülen kervangiller familyasından eşek yükü katargiller türünden kendine has nevine münhasır şişkolog bir soru yine değerli sanatsevelerin nerde kaldı yeni sorumuz nerede kaldı sualimiz sorularına cevap niteliğinde kolaymı kolay bir sual.Bu sorunun yanıtını kaf dağının ardında zümrüdü anka kuşunun kanadında tıngır mıngır sallanan beşiklerin nidasında aramayın bu sorunun cevabı forumun her yerinde.Hatta ta içimizde muhtaç olduğumuz yanıt sorunun şah damarında.Ben kendimce yanıtladım aslında.İltifatname adlı eserimizi hatırlamayan dostlar için.:D

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
İlk defa gördüm böyle bir kelime, Google amcaya sordum acaba nedir diye, bir kuş resmi çıktı, bir de İtalyanca birşeyler yazdı, kelime bende Kariyer kelimesini çağrıştırdı ve Evet benden bu kadar. İyi geceler.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Gerçekten zor bir soru gibi gözüksede aslında çok bildik ipucu.Sonuca çok yaklaşmışsınız aslında.Saygılarımızla.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
İtalyanca
Anlamlar

[1] yüklemek
[2] doldurmak
[3] (saat) kurmak
caricare teriminin İngilizce Türkçe sözlükte anlamı

fill
{f} doldurmak Tankı doldurmayı unutmayacağından emin ol. - Make sure you don't forget to fill up the tank.
fill
{i} dolgu maddesi, dolgu
fill
{i} doldurma Tankı doldurmayı unutmayacağından emin ol. - Make sure you don't forget to fill up the tank.
fill
{f} doyurmak
fill
{i} dolduracak miktar
fill
{f} doldur Buz küpü tepsilerini doldurur musun ve derin dondurucuya koyar mısın? - Could you fill up the ice cube trays and put them in the freezer?
fill
{f} şişmek
fill
doldur,v.doldur: n.doldurma
fill
{f} dolmak Küvetin dolması ne kadar sürer? - How much longer will it take for the tub to fill?
fill
toprak tesviyesinde kullanılan toprak veya moloz
fill
ek
fill
{f} şişirmek
fill
{i} dolusu
fill
{i} doyma
fill
{i} doyumluk
fill
{i} dolgu, dolguyla meydana getirilmiş yer
fill
{f} dolgu yapmak

sözlükte böyle diyor :)

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Bu mudur?
26231775.jpg

1662236.jpg

4275695062_6a62bec61e_z.jpg

3810844206_14eff1794e_b.jpg

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

"Caricare" nedir sorusunun cevabı "download" yani "indirmek". Her gün binlerce defa yapılan işlem.

caricare.jpg

Son düzenleme: