Hasretle beklenen yayin sonunda çikti

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Bütün çizgi severlerin yakından takip ettiği seri sonunda yeniden basıldı.En kısa sürede çeviri ve balonlama olmazsa tarama yapılarak eklenirse çok memnun oluruz.Yıllardır hasretini çektiğimiz özlemle beklediğimiz adını her duyduğumuzda iç çektiğimiz seri sonunda yayınevlerinde.Üstelik Ferri ve Donatelli destekli çizimleriyle:D

Son düzenleme:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,519
Öğretmenlik mesleğinin gururla taşındığı yıllar. Yazar unvan olarak öğretmen diye yazmış, hey gidi günler.

gizliozne42

Yeni Üye
29 Ağu 2013
28
50
Bir çocuk olarak ilk okuduğum kitaptı Cin Ali'nin atı.Öyle gurur duymuştum ki okuduğum için, okuyabildiğim için. Ne gariptir. Yıllar sonra öğretmen olduğumda sınıfımdaki okuma yazma öğrenen ilk öğrencime de bu kitabı vermiştim. Öyle gurur duymuştum ki, okuttuğum, okutabildiğim için.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
Cin Ali serisi Teksas Tommiks okulunun hazırlık sınıfıdır. Önce Cin Ali okursun sonra bir yıl geçmeden Teksas Tommiks Zagorlar elinden düşmez. Tabii bu dediğim 70 lerin sonu ve 80 lerin başı için geçerli..
Bence bunlara sınır konulamaz..Ben 61-62 yıllarında,senin dediğin gibiydim..Benden öncede kimler geldi,kimler geçti,kim bilir..