Nasıl Yeni Konulardan Haberdar Olacağım?

TomandTeks

Yeni Üye
4 Tem 2017
53
35
Forumda daha yeni sayılırım yeri burası mı da bilemedim ama sorayım yine de dedim mesela şimdi çizgi romanlarda kırmızı ve maviler var şimdi kırmızı listelerden birinin sonradan yenisi eklendiğinde ben nasıl haberdar olabilirim abonelik falan yaptım ama nasıl bildirim falan gelmiyor bana hiç sayfada? Bilen bir arkadaş mümkünse anlatabilir mi?

Deejay

Onursal Üye
13 Kas 2009
310
2,844
Mersin City
Forumda daha yeni sayılırım yeri burası mı da bilemedim ama sorayım yine de dedim mesela şimdi çizgi romanlarda kırmızı ve maviler var şimdi kırmızı listelerden birinin sonradan yenisi eklendiğinde ben nasıl haberdar olabilirim abonelik falan yaptım ama nasıl bildirim falan gelmiyor bana hiç sayfada? Bilen bir arkadaş mümkünse anlatabilir mi?

Çizgi Roman Diyarı - Son Konular
üstteki linki yer imlerine ekle ve düzenli olarak kontrol et..Ben böyle yapıyorum

TomandTeks

Yeni Üye
4 Tem 2017
53
35
Yani abonelik ekle tarzı bir olay var burada onu yapınca aboneliğe eklediğimiz konularda gelen yeni mesaj vs tarzı şeyler yok mu burada acaba ya da ben bilmiyorum?

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Yani abonelik ekle tarzı bir olay var burada onu yapınca aboneliğe eklediğimiz konularda gelen yeni mesaj vs tarzı şeyler yok mu burada acaba ya da ben bilmiyorum?

Bildiğim kadarıyla,mesaj yazdığınız konulara abone olduğunuzda yeni bildirimler geliyor...

TomandTeks

Yeni Üye
4 Tem 2017
53
35
ASlında oyle eklenti olsa mesaj yazmayız tüm konulara sonuçta güzel olurdu ve gözümüzden yeni çizgi romanlar da kaçmazdı olsa da bilemiyorum yani. Belki de site çok karışıktır ben bulammaışımdır.