Tsubasa Paralel Diyardan Merhaba

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,811
Tsubasa dostum paralel diyar sorunu hala devam ediyor mu? Saat 11:45 civarı özelden yazdığım mesajların kaybolmuş olmasından ve o saatte online olan üye sayısıyla çeşitliliğinden bu suali sorma gereği duydum. Ayrıca bu konuda yapabileceğimiz yada yardımcı olabileceğimiz noktalarda emrine amedeyiz.
Saygılar.

Mehmet Ali, bozan, ertuğrul25 ve diğer dostlarda aramıza katılırsa cevabıda otomatikman alıcağım gibi.

Son düzenleme:

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Sistemin tamamen yönlenmesini bekleyeceğiz. 2. bir site açık değil şu an buraya giremeyenler sayfa görüntülenemiyor uyarısı alacaklardır. Oturması gerekti ama uzun sürdü maalesef.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,811
Sistemin tamamen yönlenmesini bekleyeceğiz. 2. bir site açık değil şu an buraya giremeyenler sayfa görüntülenemiyor uyarısı alacaklardır. Oturması gerekti ama uzun sürdü maalesef.

Üstad, ertuğrul'dan ve öbür diyardan selam getirdim desem kızdırmam umarım seni. Paralel diyar son gaz devam ediyor bilesin.

Şimdi mesaj yazdığım diyara erişim Dns'ler
8.8.8.8
8.8.4.4

Paralel diyar
127.0.0.1
192.168.2.1 (Internet explorerdan modem ayarlarına girmede kullanılan parametre. Bendeki modem Airties olduğundan bu numara sizlerdeki modemde fark arzeder.)

Paralel Diyardan yansıma:
diyar.jpg

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
Paralelden geçiş yaptım,colinmccay dostumun verdiği DNS ayarları olmasa buraya gelemiyecektim,bazı arkadaşların hala orda ve olaydan haberi olduğunu zannetmiyorum.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,811
Paralelden geçiş yaptım,colinmccay dostumun verdiği DNS ayarları olmasa buraya gelemiyecektim,bazı arkadaşların hala orda ve olaydan haberi olduğunu zannetmiyorum.

Hoşgeldin dostum. Alparslan paylaşımın dışında gözden kaçan eksik yok gibi. Onuda paylaştınmı tamamız galiba. Özeldende paylaşımın için gerekli olanları atıyorum.
Sağlıcakla kal.