Yeşilçam Paylaşımı Hakkında

sinoplu

Süper Üye
1 Mar 2017
189
747
Karadeniz
Arkadaşlar merhaba,

Sitenizi epeydir takip ediyorum. Eski bir yeşilçamsever olarak elimdeki kendi tv kayıtlarımdan (ücretli ücretsiz kanallar) ve dvd, vhsrip arşivimi sizinle de paylaşarak forumunuza katkı yapmak isterim..

Ancak sizin gibi bir başka çizgi roman sitesinde de gönüllü olarak paylaşıma başlamıştım, sanırım film paylaşımları çizgi roman paylaşımlarının önüne geçince forumdan film kategorisini kaldırma kararı aldılar. Burada da gördüğüm üzere film kategoriniz mevcut, aynı durumu size de yaşatmayacaksak yöneticilerden olur beklerim..

Arşivim 1940'dan 1990lara varan eski yeşilçam filmleridir..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
Hoşgeldiniz.:)
Eğer bombardıman yapmayacaksanız günde birkaç film ile hayatımızı renklendirmenizden mutlu oluruz.
Her ne kadar çizgiroman ana dalımız olsa bile, özellikle çizgiroman uyarlamalarını çok severiz.:)
Bekleriz dostum.
Selamlar.:)

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
564
2,497
Anadolu Yakası
Valla ben de buraya çizgi roman ve eski çocuk dergileri için gelmiştim ama öyle güzel klasik film paylaşımları var ki, ben de forumda son haftalarda paylaştığımdan daha az çizgi roman dosyası imdirdim.

sinoplu

Süper Üye
1 Mar 2017
189
747
Karadeniz
Hoşgeldiniz.:)
Eğer bombardıman yapmayacaksanız günde birkaç film ile hayatımızı renklendirmenizden mutlu oluruz.
Her ne kadar çizgiroman ana dalımız olsa bile, özellikle çizgiroman uyarlamalarını çok severiz.:)
Bekleriz dostum.
Selamlar.:)

İlginiz için teşekkürler, bombardıman derken orada günlük en fazla 10 filme çıktığım oldu, ancak diğer paylaşımlar gelmediği zaman bizimkiler çok öne çıkıyordu.

Buna dikkat ederek paylaşıma başlıyorum o zaman :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Sevgili sinoplu dostumuz, bir Samsun-Bafralı olarak paylaşım sayımızı günlük 3, belki 4, hadi bilemedin 5 ile sınırlayalım diye ricada bulunmak isterim.
Birde sevgili yöneticimiz murtaza5 dostumuz ile irtibata geçerseniz tekrar paylaşımlar azalır.
Bir ricam da dönem filmlerine ve hatta bugün Hürriyet'te yayınlanan en iyi 100 Türk filmi gibi temalara yer verirseniz mutlu olurum.
Kolay gelsin.
Bu arada mümkünse eski filmler...
Telif sıkıntısı yaşamayalım.

sinoplu

Süper Üye
1 Mar 2017
189
747
Karadeniz
Sevgili sinoplu dostumuz, bir Samsun-Bafralı olarak paylaşım sayımızı günlük 3, belki 4, hadi bilemedin 5 ile sınırlayalım diye ricada bulunmak isterim.
Birde sevgili yöneticimiz murtaza5 dostumuz ile irtibata geçerseniz tekrar paylaşımlar azalır.
Bir ricam da dönem filmlerine ve hatta bugün Hürriyet'te yayınlanan en iyi 100 Türk filmi gibi temalara yer verirseniz mutlu olurum.
Kolay gelsin.
Bu arada mümkünse eski filmler...
Telif sıkıntısı yaşamayalım.

Sevgili adminim, talep ve izin olmadığı sürece dediğiniz gibi birkaç paylaşımla devam ederim :) Paylaşımlarımı daha çok siyah beyaz, fantastik, çizgi roman uyarlamalarıyla yapacağım, devamında 70li, 80 li yıllardan yapabilirim.. Yukarısı malum dediğiniz gibi telif sorunlu olabiliyor.. Paylaşımı çıkarmadan forumda paylaşılmış mı aratırım ki murtaza5 arkadaşımızla da irtibat kurarım ..

Bu arada hemşerimizin olduğu ortamda bulunmaktan ayrıca mutluluk duydum :) Selam ve sevgilerimle..

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,847
Navajo Köyü
İyi tatlıya bağlanmasına ben de sevindim,
Çoğu zaman aklıma bir kaç film takılıyor, özellikle Yeşilçam Fantastik Filmleri...
Benim sizden isteğim bu, hem ÇR dahilinde olacağı için tadından yenmez.