Dünya çizgi roman günü

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Bu konuda ki fikirleriniz ısrarla beklenmektedir.Free günler var ama bana göre mesela 21 Mart Dünya çizgiroman / çizgi roman günü olarak en azından çizgi dostları arasında kutlansa iyi olur.Görüşlere açığız aynı zamanda fikirlerede hatta düşüncelerede hatta temennilerede hatta ooo açığız işte.:DAnkette yapılabilir.21 Mart neden derseniz özel bir nedeni yok ama ekinoks olması ayrı bir anlam katar bence.
Beleş meleş gibi gayrıciddi yaklaşımların bu günü karalamasına imkan ve olanak vermeyin bu bir kurtuluş mücadelesidir.:Ğ

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,897
Dünya çizgi roman gününde size hediye çizgi roman almamız gerekecek mi sayın abolardis? :D

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
İstemem ama yan kütüphaneye koy hesabından.Bu arada Sayın İlkhanTok nerelerde bir de Prestij 16 kayboldu nerede bu üyeler Nerede bu Devlet nerede bu millet:D Hem tarama yapıyorum hem herkese laf yetiştiriyorum 10 parmağıma 10 ayak parmağımıda ekleyince 20 parmakta 10 marifet.
5 duyu organımız var şarkısı varya.:D

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,357
12,891
iskenderun-Hatay
Çizgi roman günü çizgi diyarı forumun kurulduğu gün olsun.Çünkü çizgi diyarı çizgi romanı kilitleyen hapseden kokuşmuş zihniyete inat çizgi romanı özgürlüğüne kavuşturdu ve çizgi roman hepimizin dedi..

Son düzenleme:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,872
52,421
Kendi Koltuğunda
Dünya çizgi roman gününde bir kereye o güne mahsus yayınevlerinin yayımladığı yeni çizgi romanlar dijital versiyonda linkler verilsin.Herkes indirsin.o ayın çizgi romanları.. Yılda bir kere yırtardık nasıl ehü ehü...:cool:
Bu arada ertekin de görünmüyor o da olmazsa olmazlardan

Son düzenleme:

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,847
Navajo Köyü
Ben hep forumdayım.
Bu aralar İzmir'de takılıyorum kendi başıma işte.
Bu yüzden pek yazma fırsatım olmuyor.
Diyeceğim o ki farklı fikirlere açığım, herkes görüşünü yazsın bakalım ne çıkacak tabi olmazsa olmazım yok değil BeyMelikli Abimizin dediği gibi bu özel günde 1 gün boyunca Çizgi Roman linkleri paylaşılsın, Tarkan muhakkak olmalı