Ejderha tavuğu bodrum da

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Çizgi roman sitesinde bunun ne işi var demeyin.Bugünkü gazetelerin 1,sayfasında yerini bulmuş bir haber çorbası 800-1000 dolar.İlgili röportajı ZBC ve Kputnik ten El Cezerya dan upload edilmiş hopload yapılmıştır.
Bodrum da basın toplantısı düzenleyen DOİNG TAO isimli ejderha tavuğu Bodrum a gezmeye gelmiştik bizim beyle birlikte çok beğendik buraları yerleşmeye karar verdik.Sorular üzerine bacağınız biraz kalın gibi özel bir nedeni varmı sorularını yanıtsız bırakan tavuk TAO o konulara fazla girmeyelim sizin tavukların ve horozların bacakları biraz sıska dedi.Aslen nerelisiniz şeklinde gelen sorulara ise biz aslen Kardak lıyız ancak atalarımız uzun süre önce Endonezya ya yerleşmişler iş bulamamış aç kalmışlar asgari ücretle çalışmış evlerine ekmek götürmüşler karşılığında yumurtlamışlar.Uzun süre ayakta kalmalarından dolayı gelişen varisler bizi mutasyona uğratmış hamdolsun bugünlere geldik.Üç evlilik yaptığını açıklayan tavuk TAO ilk eşim beni bir hindi ile aldattı gururuma yediremedim ayrıldık.İkinci eşim ise bir kazla kaçamak yapınca bitirdim.Şimdiki beyim çok iyi insan tam ruh öküzümü buldum. Tavukmu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan diye soran medya mensuplarına tavuk TAO yumurtadan bazanda horoz çıkar cevabı verdi.

----Evlere şenlik bir haber millet geçim derdinde medya tavuk peşinde ----Ha gayret.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Medya da akıllı adam kalmadı ki çoğunu ya attılar ya hapiste ya işsiz olan da zaten psikopata bağlamış korkudan napcanı bilemeyen tipler.O yüzden ben gazete bile almıyorum.