Darkwood da bomba paniği

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,351
Haber kanallarına yeni düşen son dakika haberi nedeniyle canlı yayın foruma ara vermek zorunda kaldık.Alınan bilgilere göre OrtaDarkwood bölgesinde bomba paniği yaşandığı bildirildi.Mohawk bomba imha ekipleri hemen olay yerine intikal ederek gerekli incelemeleri yaptıklarını beyan etmişlerdir.Drunky Duck dan alınan bilgilere göre olay mahallinde Kaptan Amerika ve Yenilmez ler genel direktörü de dahil olmak üzere uzmanlar tarafından incelemeler devam ediyor.Büyük Kızılderili Alimi Trumpy Jack konu ile ilgili yaptığı açıklamada nereden geldiği belli olmayan bir çuval bulunmuş değerli Çiko tam çuvalı açmak üzereyken gelen bir hışırtı üzerine çuvalı bırakan Çiko Darkwood polisini arayarak konu hakkında bilgi vermiş ancak şu an Çiko nun nerede olduğu tam olarak bilinmiyor.Kendisi biliyorsunuz aşağı yukarı 15 suaygırı gücünde yemek yeme yiyebilme kapasitesine sahip yine kendisi 12,5 timsah açlığında süper güçlere sahip olup yerini tam olarak bu nedenle bulmak zor.Yenilmez ler genel direktörü Mister Blöf blöf olarak algılanabilecek bir durum değil her ihtimali değerlendiriyoruz.Konu ile ilgili olarak kamera kayıtlarıda uzman ekiplerimiz tarafından inceleniyor.Ontorio dan getirtiğimiz kurtlarımızda bölgede inceleme yapıyorlar.Ancak etrafta nedense çok fazla kemirilmiş kemik var acayip bir durum bu nedenle Ontorio kurtlarımızın koku alma hassasiyetleri biraz durdu.Zagor u aradık ama oda büyük ihtimalle kendi yöntemleri ile çuval sahibini arıyor.Kızılderililer tarafından tepki ile karşılanan Kaptan Amerika değerli kızılderili kardeşlerim bunların hepsi bir oyundur.Bizim aramıza nifak sokmak isteyen münafıkların fitne ve fesatlarıdır.( Aklıma Zübük geldi avukat la zübük tartışması 3.kişinin notu ) Biz süper kahramanlar olarak her zaman kızılderili haklarını savunuruz.Bu arada atılan çürük yumurtalardan korunmak için kalkanının arkasına sığınmak zorunda kalan Kaptan Amerika yı kızgın kalabalığın arasından dişiliğinide kullanan Kaptan Venüs zor kurtardı.Atılan oklardan birinin sehven kalça kasına isabet etmesi nedeniyle oturmakta zorluk çeken Kaptan Amerika hızla olay mahallini terketmek zorunda kaldı.Kaptan Venüs ise Zagor benim eski arkadaşlarımdan biridir - dullarda ağlar - evlilerde ağlar - bekarlar ağlayabilir izdivaç proğramını bırakarak geldim.Konu hakkında emniyet yetkililieri ile görüşücem.Konu ile ilgili olarak Kulver kalesinden Yüzbaşı Salloso ile Binbaşı Konyakçı tarafından yapılan açıklamada malesef Tom asker kaçağı çıktı yoklamasını yaptırmamış o şimdi asker canı şimdi neler ister bilemeyiz ama çuval mevzu derin mevzu boşmu dolumu hava bize hoşmu bilemeyiz ama araştırmalarımız devam ediyor.Bu sırada adının Karaoğlan olduğunu söyleyen yağız bir delikanlının atıyla birlikte olay yerine gelmesini güvenlik güçleri ve kırmızı şeritler bile engelleyemedi.Kızılderilileri gören Karaoğlan sizin için Türk diyorlar doğrumu sorusuna büyük Kızılderili alimi Trumpy Jack tarafından öyle bir söylenti var abi doğru olabilir ama bizim buralarda da Türkler kızılderili diyorlar bilmiyorum ikiside aynı kapıya çıkarmı.Farketmez diyen Karaoğlan konu ile ilgili yetkililerden bilgi aldıktan sonra eski dostu Mister No nu yanına gitti.İkilinin kendi aralarında ne konuştukları tam olarak bilinemesede Dr. Erol beyin yeni klibi hakkında görüş alışverişinde bulundukları rivayet edilmektedir.Geniş bir emniyet halkasının oluşturulduğu bölgeden şimdilik aktarabileceklerimiz bunlarla sınırlı durun bir dakika yeni bir haber var olay mahallinde Sherlock Holmes kılıklı bir zat zuhur etmiş durumda adının Bat Baterton olduğunu söyleyen bu mübarek konuyu inceleyip hemen açıklığa kavuştururum dedi.Gösterdiği kimlik üzerine kendisine izin verilen kişinin tuhaf hareketleri kızılderililer arasında tedirginlik yarattı.Cheneeylerin bilge lideri ( cheneylerde de lider seçimle işbaşına gelmekte olup saltanat sistemlerini kabul etmeyen bir topluluktur.Yalnız onlarda lider olabilme yaşı 15,5 olup seçime girmek isteyen kabile üyelerinin en az 5 yaban domuzu avlama şartı bulunmaktadır.Onlarda lider yardımcılığı ise serbest olarak tayin edilmektedir.Ama tercihen kel olmayan köseliğide az olan bireyler arasından olanlar makbul tutulmaktadır.Yine uzun saç uğurlu olarak kabul edilirken tavuk tüyü şans , kartal tüyü aşk , kedi tüyü pis , baykuş tüyü para , beyazadam kılı iğrenç , puma bıyığı ise 40 yıl hayır ve bereket olarak kabul görmektedir.Meydan hayat mecmuası + çizgi diyarı Zagor KM 65 sahife 312.Nathan Never Darkwood harekatı sahife 5 cilt 36.araştırmacının iletisi) tarafından çuval üzerinde yapılan adli ve idari denetlemede amanın beyaz adam tüyü var demesi üzerine cheneylerin tamamı olay yerine okkalı tükürükler savurarak terketmişlerdir.Bu okkalı ve beden dilli hareketlerin etkisine maruz kalan kameraman Baron Kont Rakosi Allah belanızı versin bu ne be diyerek akşama hazırlık yapmak için duş almam lazım diyerek iş yerini terk etmiştir.Esrarengiz çuval ın neden bırakıldığı tam olarak anlaşılamasada içinde şimdilik bir şey bulanamaması endişeleri dahada arttırırken aniden eli yüzü düzgün bir mübarek zatın ortaya çıkması olayı dahada ilginç hale getirmiştir.Kızılderililer arasında Mızraklı Eren olarak bilinen ve ermiş olduğu ruhsal kayıtlardan kesin olarak anlaşılan ermiş kişi yav dostlar benim burda çuvalı bırakmışım gören varmı demesi üzerine emmi ne iş denince sorman gençler ben eskiden Amerika da Iron Man olarak bilinirdim sizin dilinizde nasıl söylüyorlar bilmiyorum Demir Adam diyorsunuz herhalde ben oyum işler iyi gitmeyince iflas ettim uzun süre hurda demiş işine girdiysemde orada da bir şey tutturamadım Şikago da tasmalı köpek gezdirme işi yaptım oda olmadı İstanbul da seyyar satıcılık denedim zabıtalar göz açtırmadı şimdi aha buralarda bir iki nevale topluyovereyon akşam yiyivereyon.Hayat zor be gençler.Toplanan kalabalıktan yapma ya sesleri yükselirken abi paladium ne oldu sorusuna Demir Adam paladiumu sattım borsadan hisse senedi aldım dolar patladı borsa çatladı altın hop hop hopladı oda hiç oldu yeğenlerim.
Darkwood güvenlik birim amiri Turist Ömer tarafından gözaltına alınan İron Man olarak bilinen şahıs ellerime sakın Demir kelepçe vurmayın nefret ediyorum bu elementten diyerek sahra tutukevine gönderildi.En azından boş çuval da bomba olmaması halkta büyük bir rahatlama sağladı.Derin alimlerden Trumpy Jack herkese benden çay Şakire yok dedi.

Son düzenleme:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,871
52,409
Kendi Koltuğunda
Herkese benden çay deyip ısmarlayan ve
Çayını içen Trumpy Jack cebinden 1 dolar atarak
Trumpy Jack öderse herkes öder deyip.Kapıya doğru yürümüştür...
Teşekkürler,ağzına ve klevyene sağlık diyen Beymelikli de keyifle okumuş bu tarzları pek sevmiştir.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Sayın Abolardis;

Okuyamadım... Hem uzun hem de hiç paragraf yapılmamış... Gözler şekerden dolayı zayıfladı...

Paragraf başı yaparak yazarsanız okunaklı ve çekici olur... Söz sonra okuyacağım...

Son düzenleme: