Rep Krizi Büyüyor

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
İsmi geçen üstadlarımızın affına sığınarak hoş görü göstereceklerine eminim zaten göstermezlerse hapı yuttuk :Ğ ;
Çizgi diyarında rep krizi derinleşerek büyümeye devam ediyor.Nerden ve nasıl çıktığı anlaşılamayan durumla ilgili olarak yöneticiler nasıl ve nereden kimden çıktı araştırıyoruz.Gereken tedbirleri almaya çalışıyoruz.Merkez tarama ünitelerimiz tam güç çalışacak yine balonlama ve çeviri departmanıda aynı şekilde 7 / 24 çalışarak bu sorunu aşmaya çalışacağız.Bütün seçenekler masada.Bizde tam olarak anlayamadık.Güç sizinle olsun dediler.
Konu ile ilgili olarak yapılan yorumları sizin için derlemek zorunda kaldık ( niye zorundaysak işin gelişi herhalde )
Petranyus ; ben taramam arkadaş düzenlerim gerekirse rep de de düzenleme yaparız.
Abolardis : Kısa yazamam uzun uzun isterseniz rep meselesinin tarihi bir sorun olduğunu anlatayım.Bana yazdırtmayın.
Serdar67 ; Bu meselede de serinin sonunun geleceğine eminim.
Beymelikli18 ; Bu sorunun nereden çıktığını bilmiyorum ama bu işi çözse çözse başüstadımız çözer.
Prestij16 : :D
Fantoma98 ; hayret benim derlemeler arasında bu konu yok ama sizin için toparlamaya çalışırım.
Ertekin ; nerden çıktı bu mesele
Tarantula ; vicdanen doğru bulmadım.
Prince ; bir bu sorun eksikti.
Garfield67 , İtalyada yayınlanan orjinal seride rastlamadım.
Iğdırnet : Sorun rep de değil.
İskenderunlu : ben aslen İskenderunlu değilim.
Sinanatik : iyi yorumlamışlar.
Vefalı : Rep mep mesele değil önemli olan vefa
Hacılı : kuyuya yine biri taş atmış
Kandraks : kuyuya ikinci taşı atmış akıllının biri.
Okyat-İzmir ; sorun değil.
Lotoloto ; sorunun neresindesin.
Assad ; ben işimi yaparım gerisine karışmam.
Perçinler : bir bu eksikti.
Ulucak ; evet.
Yöneticilerede bu iş uzanmasa olmaz ;
Profesör ; Saygılarımla.
Ertuğrul ; rep kurban olsun size karargaha bekleriz.
Savok ; rep listesi hazır.Yine buluşacağız.
Shoryuken ; rep te sıkıntı yok.
Yeryüzü ; rep mi ?
Büyükbeyaz ; paylaşacağımız rep ler aşağıda
Uzung ; ben Romada böyle bir sorun görmedim.
Sensei ; rep filmi aşağıda ekledim.Takvimlerde yeri var.
Bakunin ; kurtarılacak biri varsa geleyim.
Yasaklı üyeler ;
Yassak.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,850
Navajo Köyü
Her zaman böyle gülümseten yazılar yazmanız dileğiyle;
Asıl Rep Krizini başlatan ve bu aralar arazi olan Sevgili Hüseyin Abi'yi Tsubasa'yı hiç yazmamak olur mu? :D
Tüm dostlara selamlar, saygılar ve sevgiler,
Nice Dostluklarla ve Çizgiyle kalın...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Valla benim serinin sonu gelmesin de yoksa burası olmazsa hele abolardis üstadın yazılarını okumazsam psikopata dönerim.Gündüz hırt gece psikopat dr.cenkyl vs mr.hyde falan olurum.
Sayın abolardis espri içine beni katma nezaketinize teşekkürler ve lütfen devam edin.

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Rep ne bilmiyorum ama Çizgi roman sitesinde çizgi filmin animasyonun çizgi dizinin bu kadar az ilgi görmesi gerçekten üzücü bir durum, kendimi bu sitede Kurban pazarında Balık satan gibi hissediyorum, derya kuzuları bunlar diyorum ama yan dönüp bakan bile yok demiyeyim de çok az yani sürümden kazanıyorum desem o da yok...
...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Rep ne bilmiyorum ama Çizgi roman sitesinde çizgi filmin animasyonun çizgi dizinin bu kadar az ilgi görmesi gerçekten üzücü bir durum, kendimi bu sitede Kurban pazarında Balık satan gibi hissediyorum, derya kuzuları bunlar diyorum ama yan dönüp bakan bile yok demiyeyim de çok az yani sürümden kazanıyorum desem o da yok...
...
Üstadım kota derdinden onlara bakma ve indirme şansım yok.Ama hazirandan sonra gece kota olmayacakmış.İnşallah o zaman bakmak ve indirmek isterim.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Kriz gittikçe derinleşiyor.Akşam Petranyus aramıştı.Hocam ben olmazsam olmaz heralde en başada beni yazmışsın.Olur o kadar değerli dostum dedim.Bu arada bana cezayı kesti bende misliyle karşılık vererek yaklaşık 5,5 saat süren taramaları içten içe gülerek kendisine verdim.Hocam rep mep bahane iş havalesi şahane.Zaman alacak hepsi renkli.Yaparsın dedim değerli dostum senin sevdiğin tarzda bir de bonusu var.( Bu arada fazladan almış olduğum 100. sayı Klasik Macera Zagor lardan birini yine sizin adınıza ona hediye ettim.) Üstad la biraz havadan sudan konuştuk.Şurdan burdan oradan buradan.Anlaşılmaya geldi konu ve insan olmanın zorlukları ve çelişkileri.Her muhabbette adı artık mutlaka geçen adı Trump olarak yazılan ancak Tramp diye okunan çizgi dostumuza söz geldi.Kendisinin iki hayranı olarak hayırla yad ettik.Selametle andık.Mübareği.Trump cüppeliye karşı Trump yenilmezlere karşı , Trump Battal Gaziye karşı , Trump ın günlükleri.Trump ın sessizliği....
Anlaşılmak ne zor şey dedim en kötüsü hangisi anlamamakmı , yanlış anlamakmı ikiside birbirinden kötü bence dedi.Budhanın 8 soylu yolu aklımıza geldi.Mübarek ne özetlemiş hayatı doğru düşünmek yetmiyor doğru eylemde gerekli Gerçek Bilgi Doğru Zihniyet Doğru Söz Doğru Davranış Doğru Yaşam Biçimi Gerçek Çaba Gerçek Dikkat Gerçek Uyanıklık.Artık tek boyut yok holistik bakış açısı gerekli paradigma artık bir yerde kişiliğimiz hatta daha da ileri gidersek kimliğimiz.Nasıl bakarsan öyle görürsün nasıl görürsen öyle algılarsın ve nasıl algılarsan öyle anlarsın.Nasıl anlarsan öylede değerlendirirsin.Öyle dedi aynen öyle algı artık günümüzde kişilik ve kimlik her şey.Bilindik bir şiir vardır
ya yüreğimi bir kalkan bilip sokaklara çıktım
kahvelerde oturdum çocuklarla konuştum
sıkıldım, dertlendim dostlarımla buluştum
bu gün de ölmedim anne

kapalıydı kapılar,perdeler örtük
silah sesleri uzakta boğuk boğuk
bir yüzüm ayrılığa ,bir yüzüm hayata dönük .
Hayat çelişkiler yumağı anlaşılmadığımız zamanlar dışlandığımızı hissettiğimiz zamanlar acımasızca eleştirildiğimiz zamanlar kendimizi aciz hissettiğimiz zamanlar hep en yakınlarda arıyoruz teselliyi.Bu arada üstad dedi şimdi dertlendim.Yak bir sigara ver dedim lanet olsun yine ne olacaksa olsun şair misali.

Son düzenleme: