Keoma ve Zagor

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Keoma ile ;
Darkwood Tv de yapılan söyleşiden ;
Sevgili Keoma bey Zagor bey konusunda neler düşünüyorsunuz ;
-Ben yıllardır Zagor abimizi ve değerli dostu Çiko beyi yakından takip etmekteyim.Yıllardır maceralarını okurum.Özelliklede balta atmasına hayranım.Yine Çiko abimiz Darkwood aleminde hatırı sayılır bir yeri olan bir büyüğümüzdür.Allah her ikisinide başımızdan eksik etmesin.Özellikle Çiko abimizin büyük bir kabilesi var bizzat Meksika da gördüm kendilerini, genelide şişman ve bıyıklı vatanına milletine bağlı insanlar.
Hepsinde de göbekleri kadar yürek var safi yürek yemiş adamlar.Yedikçe cesaretleri artan bir genetik koda sahipler.
Sayın Keoma acaba bundan sonra sizi sahalarda görebilecekmiyiz.
-Elbette Zagor ve Çiko abimizle beraber bir üçlü oluşturma projem var.Kendileride uygun görecek olursa.Zagor abimiz balta atarken bende en azında kazma kürek atabilirim.( Kazma kürek Bille selam yola devam yazanın notu )
Peki sayın Keoma sizde Zagor bey gibi bir nara düşündünüzmü ;
- Elbettte Kötü Kedi Şerafettin abimiz Hüleaaaaayn Tarzan kardeşimiz AAAAAAA diye nara atarken bende Rabbim izin verecek olursa inşallah hastayız dede diye bağırarak kendimi göstermek istiyorum.Böylece siren sesi etkisi yapacak bu nara ile ambulans gibi yetişecek ve olaylara çevik kuvvet etkisi ile müdahale edeceğiz.Nara konusuda büyük din bilgini Pavarotti ile çalışmalar yapıyoruz.Bayada mesafe aldık.( Pavarottinin notu ; arkadaş bu nasıl bir sestir rabbim kargalar ötse daha iyi ses ses değil bildiğin Hint zurnası bunu dinleyen adam kahrından ölür.Emme biraz parasını bir kaç gayme kelaynağı idare edelim gidivesin gari.)
Peki Keoma bey eğer projede istenmeyen aksaklıklar olursa ne yapmayı düşünüyorsunuz B planınız varmı ;
- Valla bu aşamada başka planımız yok.Önceliğimiz bu ancak Trampy Jack ve Bat Baterton kardeşlerimiz de iyi çocuklar gerekirse alternatif bir oluşum içine girebiliriz.Biliyorsunuz benim nişancılığım iyi Zagor abimize saygısızlık yapamayız.Onun balta kullanmasınıda dikkate alarak ben el süpürgesi atmayı düşünüyorum.Trampy dostumuz zaten kırk tilki kurnazlığında Bat da süper dahi bir çocuk gözükara çocuklarda iyi takım olabiliriz.Ama gönlümden geçen açıkçası Zagor abimizin yanında yer almak.Hedefimiz olay gerisi kolay.
Sayın Keoma bey bu katılım sağlanırsa Darkwood ve ortaDarkwood bölgesi bu durumdan nasıl etkilenir ;
Kesinlikle iyi etkilenir.Üç kişi iki kişiden her zaman daha caydırıcıdır.Beni gören Mortimerin , Hellingen in af buyrun ( niye buyuruyorsak yazarın değil yazanın notu ) ödleri patlar.Beni gören kızılderililerin ayaklarının bağı işkembelerine kaçar.Benim naramı duyan adam kırk yıl uyuyamaz kadınlar çocuk doğuramaz.Benim dedemin ismi İsrafil di.
Peki sayın Keoma bey projelerinizde başarılar diliyoruz eklemek istediğiniz bir şey varmı ?
-Olmazmı gençlere sesleniyorum akıllı olun herkesin karısı kızı var adamın tepesini attırmayın şey pardon gençler sizden çok umutluyuz.Siz bizim geleceğimizsiniz geleceğiniz varsa göreceğiniz de var.Buraları sahipsiz sanmayın biz adamın gözlerine bakarız.Adamsa o da bize bakar.( ne demek istedi ben de anlamadım yazanın notu )
Yönetmen ;
kardeşim bu kısımlar yayınlamayın adam farklı boyutlara girdi.Zagor abimiz buna bataklıkta it yaydırır.
Selamlar.