Bir soru

sbasak

banned
7 Mar 2015
449
2,848
Merhaba,

Forumda Red Sonja ve Kull bölümündeki eksik olanları .pdf olarak taradım. Bunları .rar!a çevirdikten sonra klasöre çıkart işlemi yapmıyor. Sayfaları tek tek düzenlemek ve bazı sayfaları ayrı bir dosyaya kopyalama yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Şimdiden teşekkürler.

sbasak

banned
7 Mar 2015
449
2,848
.pdf'i önce .cbr sonra .rar olarak isim değiştirdim. Şu işide becerebilirsem Kull ve Red sonja tamamlanacak gibi.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,477
Sayın Sbasak,

Pdf dosyasını aşağıdaki linkten Jpg olarak çevirebilirsiniz sonra düzenlemelerinizi yapıp isteğinize göre cbr veya rar yapabilirsiniz.

Saygılarımla,
Burak ULUTÜRK

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
.pdf'i önce .cbr sonra .rar olarak isim değiştirdim. Şu işide becerebilirsem Kull ve Red sonja tamamlanacak gibi.

Keşke o kadar kolay olsaydı, önce pdf'nin içindekileri resim olarak dışarı çıkartmanız gerekiyor sonra da resimleri önce Winrar ile rarlamanız sonra da Rar uzantısını cbr yapmanız gerekiyor. Pdf'nin içindekileri resim olarak çıkartmak için pdf2jpg gibi programlar var internetten bulabilirsiniz.

sbasak

banned
7 Mar 2015
449
2,848
İlginiz için teşekkürler. Ancak bu program 25 mb'ye kadar olan dosyaları çeviriyormuş. Benimkiler 600 dpi ile tarandı ve 120 mb'den fazla.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
adobe acrobat x pro kur. pdf de aç. file dan save as ın karşısındaki jpg seçeneğini bul bir dosya seçip içine kopyala.:)

sbasak

banned
7 Mar 2015
449
2,848
Valla, hepinize ayrı ayrı teşekkürler. Kırk yılda bir bir şeye niyetlendik. Barbarlar'daki eksilkikler içime işliyor. Ama bir türlü beceremedik. Olacak umarım.