Çiko'nun son hali görenleri şaşırttı...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Çiko nun son hali dostlarına güven düşmanlarına korku verdi.Uzun süren maceralardan sonra ünlü bir hastanede check - up yaptıran Çiko insülün direnci olduğunu bu nedenle fazla yemek yediği gerçeği ile karşılaştıktan sonra doktorların Çiko bey mutlaka kilo vermeniz gerekli yoksa mazallah şeker hastası olursunuz tavsiyesi üzerine Darkwood a dönmüş dönerkende Canan Karatay a uğrayarak bir diyet listesi ve kara bir de tay almıştır.Müteakip kızılderili dostu TONKA tarafından açılan Tonka fitness salonuna haftanın üç günü devam etmiş ve masrafları Birleşik Devletler örtülü ödeneğinden karşılanmıştır.Unu ve beyaz ekmeği azaltan Çiko El Cezire ve BBC ortak yayınında verdiği demeçte ;
Değerli dostum Zagor maceralar da çok yoruluyor ve ben bu duruma gerçekten çok üzülüyordum.Artık onunla birlikte Hellingen olsun Mortimer olsun Fetö _ PDY olsun - PKK olsun daha aktif mücadele edeceğiz bundan sonra düşmanlar karşılarında artık daha güçlü bir ekip görecekler tıpkı Abolardis - Petranyus yada Assad - Dr.Zeko gibi korkun bizden.Bende en kısa sürede balta atma çalışmalarına ve talimlerine başlıyorum.Türkiye de iken osmanlı savunma sanatları konusunda uzman bir iki ustadan Osmanlı tokadı konusunda da eğitim aldım.Artık maceralarda bunlarıda kullanmayı düşünüyorum.Yine boks ve wing _ tsun eğitimleri ile kendo çalışmalarımızda aralıksız sürüyor.Anlayacağınız bütün o hırlısı - hırsızı - at hırsızı tiplere Pensilvanyayı ve Darkwood u dar edeceğiz.Analarını belleyeceğiz.Bende kostüm yaptırıyorum Türkiye de iken tarzım bu proğramına katılacaktım ama konsept uymamıştı.Sağlığıma artık daha çok dikkat ediyoruz.Büyük kızılderili büyücüsünden şifalı ayran tarifi aldık onu Zagor la beraber içiyoruz.Yine her ayın 15 inde gidip büyük Siu büyücüsü oturan Maraki ye hacamat yaptırıyoruz.Çıkan bu kirli kanın hesabını uğursuzlardan ve düzen bozuculardan şırıngayla kan alarak .... ödeteceğiz mutlaka.Fit halimde kalmaya devam edeceğim.Evlilik konusunda gelen soruları yanıtsız bırakan Çiko kısmetse olur nasipse bulur diyerek hayatın da şu anda kimsenin olmadığını beyan etmiştir.Çiko dostumuz Türkiye deki hayranlarına da selam söyleyerek Lobador a selam çalışmaya devam yolumuz uzun daha Kulver kalesine gideceğiz diyerek canlı yayından aniden ayrılmıştır.Selamlar.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
çiko da yeter artık demiş günümüz modasına uymuş
günümüzde bütün gençler fitness salonlarında vucut geliştirerek selfi yapıp memlekete hayırlı vatandaş olma yolundalar ??
ama konu metroda yaşlılara ve bayanlara yer vermeye gelince suratlar cama yapışıyor vatoz balıkları gibi :mad:

eline sağlık yazıların ve tarzını beğeniyoruz takipteyiz
petranyusa da sevgiler saygılar, çok sigara içiyor bıraksın artık :D:D:D

not : yönetimdende rica ediyoruz abolardisin rep butonunu cezası para cezasına çevrilsin, hafifletici nedenler var :wbtr::wbtr:

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Bu aralar o kadar yoğunluk varki gündem malesef en çok bizi vurdu hemen hemen arada değişiklik olsun misali uğraşıyoruz.Bir aralar yoğun yazıyordum internet sitesinden birinde şu an onuda bıraktım.Orada editör arkadaşımız sınırsız yaz hocam hakaret olmasın diyordu konu serbest istersen Cin Ali yi anlat demişti.İyide bir grafiğimiz vardı ama ben mecburen bıraktım.Şimdilerde hobi olsun maksat benim asıl uzmanlık alanım aslında parapsikoloji ve uzakdoğu tefekkür teknikleri ilerleyen zamanlarda bir kitap çalışması yapmayı düşünüyoruzFarklı alanlarda sürekli okumalar ve denemeler yapıyoruz.Fitoterapi den , bioenerjiye , değerli taş terapisinden , kundalini çalışmalarına , sofrolojiden , polariteye , hipnoza otojenik gevşeme tekniklerinden , altıncı duyu geliştirme egzersizlerine felsefeden , teolojiye sürekli bir uğraş çizgi romanda en sevdiğim dünyalardan biri onsuz olmaz.Vazgeçilmezimiz olan bir kaç alandan biri.Benim kişiliğimde de hiç hırs yok öyle garip bir şey.