Western çizgi roman projesi

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Bizim gibi western severler için siyah beyaz renklendirme ile uğraşmadan forumda bulunan değerli sanatçı dostlarımızdan Volto Nascosto gibi 14 - 15 serilik bir macera bekliyoruz.Özellikle Çelik Blek in bulunduğu döneme ait sürekliyici bir macera yada western + korsan hikayeside olur bir arada dünya çapında bir iş olacağını düşünüyorum.Özellikle forumda bu kadar sanatçı dostumuz varken ortak bir senaryo üzerinde çalışarak bir eser bekliyoruz.Bu bize olan borçları kusura bakmasınlar ne borcu derseniz manevi borç.Bir arada kısa soluklu bir macera çizin farklı ressamlardan farklı tadlar tam evladiyelik bir eser oluşturur.Bütün forumdaki üyelerimizden bu konuda destek bekliyorum.Çizgisi sağlam bir çok sanatçı dostumuzdan küçük bir istektir.Bize eylem yaptırtmayın sokaklara çıkartmayın slogan attırmayın çizin bize.Şaka bir yana gerçekten geç kalınmış bir proje acizane ricamızdır.Selam ve saygılarımla

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
forumda iyi bir hikayeyi çizgiye dönüştürebilecek yetenekler varmı ? varsa kimlerdir ?
bende bu soruyu merak ediyorum
iyi bir senaryo yada iyi bir hikayeyi çizgiye dökerim diyen bir üstad varsa işbirliği yapmak isterim