Farklı ve ekonomik bir Tablet tavsiyesi.

igdirnet

Aktif Üye
8 Tem 2016
243
768
Değerli arkadaşlar diyarımızda yayınlanan çizgiroman ve yayınları okumak için uzun zamandır 10.1 ölçülerinde tablet arıyordum.Forumda yayınlanan ''Bir tablet deneyimi ve mutlu son'' konusunu da dikkatle okuduğum halde Çin macerasına savrulmak istemedim ayrıca 2 ay beklemeyi de göze alamadığım için iç piyasamızda satılan 10.1 ölçülerinde garantili tabletleri araştırmaya koyuldum ve sonunda amacıma ulaştım.Aldığım cihaz uygun fiyatlıdor(279 tl)İndrimlerle daha ucuza alabilirsiniz. 2 yıl garantili ve full hd diyebileceğimiz netlikte olan bir tablettir.Üstelik markası Huawei...Artık sorunsuz çizgiroman okuyabiliyorum.Sorularınız olursa cevaplamaya hazırım.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,458
Kendi Koltuğunda
arkadaşım madem 10.1 inç alacağına 9.7 alsaydın çizgiroman okumaya çok uygun bir tablettir.
'sinide elinde tutunca farkını şap diye anlayacaksın.Birde en kaliteli mal çinindir en kötüsünü de çin üretir.Ben tüm pc yi kendim topladım tek tek parçaları en iyisinden hepside çin malı.Yani çin 2 türlü mal üretir çok kaliteli ve kalitesiz.Tüm dünya markaları ürünlerini çinde yaptırıp öyle satıyor.Birde ben çine sipariş verdim şu an yolda 1 ay beklersin 2 ay degil.Aynı tablet şu an Türkiyede satılmış olsa 2000 tl.

Son düzenleme:

igdirnet

Aktif Üye
8 Tem 2016
243
768
arkadaşım madem 10.1 inç alacağına 9.7 alsaydın çizgiroman okumaya çok uygun bir tablettir.
'sinide elinde tutunca farkını şap diye anlayacaksın.Birde en kaliteli mal çinindir en kötüsünü de çin üretir.Ben tüm pc yi kendim topladım tek tek parçaları en iyisinden hepside çin malı.Yani çin 2 türlü mal üretir çok kaliteli ve kalitesiz.Tüm dünya markaları ürünlerini çinde yaptırıp öyle satıyor.Birde ben çine sipariş verdim şu an yolda 1 ay beklersin 2 ay degil.Aynı tablet şu an Türkiyede satılmış olsa 2000 tl.

İşte o kadar bilmiyordum.Denedim ve şimdilik sırıtan bir durum yok.Görüşleriniz için Teşekkürler...