Terör, Bizi Yıldıramayacak

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Türkiye'nin ilerlemesini istemeyen Batılıların maşa olarak kullandıkları eli kanlı örgüt, dağda başarılı olamayınca, şehir merkezlerinde güvenlik güçlerimizi ve sivil halkımızı hedef alan kalleş eylemlerine devam ediyor.Şehitlerimize Allah'tan rahmet; yaralılara acil şifalar diliyorum.Kaç şehit ve yaralımız olursa olsun, bizi yıldıramayacaklar ve korkutamayacaklar.Korkarsak, üzerimize daha çok gelirler ve aleyhimize olan her şeyi bize yaptırırlar.Mehmet Akif, İstiklal Marşı'nın ilk mısralarında bayrağımıza seslenerek, en son ocak (ev) yok oluncaya kadar, korkmadan gökyüzünde dalgalan demişti.Teröristleri açıkca koruyup destekleyen Batılılar, sinsi eylemlerle bizi birbirimize kırdırıp sırtımızı yere getirip yurdumuzu Irak, Suriye'ye dönüştürmek istiyorlar.Müslüman ülkeler, zulümlere ve ekonomik sömürülere maruz kalmamak için, kendilerini birbirine düşürmek isteyenlerin tuzağına düşmemeli, kendilerini kullandırtmamalıdırlar...

Son düzenleme:

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Teröre,ucundan kıyısından kimler sebep oluyorsa,hepsine lanet olsun..Şhitlerimize Allah'tan rahmet,yaralılarımıza acil şifalar diliyorum..

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
pkk terör örgütüne destek veren ve sempati duyan kimler varsa hepsi lanetliyorum
bu örgüte imkan sağlayan, destek veren, maddiyat sağlayan ve propagandasını yapanlar belasını er geç bulacak

Mehmet Serdar Ateş

Onursal Üye
4 Ara 2009
969
3,351
Kütahya
Dün gece bir spor müsabakası sonucu düzenlenen terör saldırısı, gözü dönmüş insanların ne kadar cani olabileceklerini, başkalarını yaşama haklarına ne derece acımasızca saldırabileceklerini bir kez daha gözler önüne serdi.

Şehit ailelerimize Allah C.C Sabrı Cemil niyaz ederim. Yaralılara acil şifalar dilerim.
Allah C.C bu ülkeyi ve milletimizi düşmanlarına karşı güçlü kılsın.Oyunları olanların oyunlarını kendilerine çevirsin.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
teror-lanetleme.jpg

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,909
ordu-turkey
Geçen ay italyan istihbaratı böyle bir patlamanın olabileceğini ve yurttaşlarının ülkemize seyahatta dikkat etmelerine dair bir haber çıkmıştı.Şimdi bizim mit napıyor inanın ben artık bu haberleri duydukça tüm siyasilere bu konuda birleşedikleri ve sadece kendi çıkarlarını düşünerek adımlar attıkları için beddua ediyorum.Bu halk hala neye sessiz onu hiç anlamıyorum.Çok şey yazmak istesem de forum kurallarına saygımdan yazamıyorum.Düşmanı dışta aramayın düşman içte.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,861
209602.jpg

ter_r_lanetliyoruz_2.jpg

”Biz korkak değiliz ki saklanalım,
Biz çakal değiliz ki kaçalım,
Biz kahpe değiliz ki sırtından vuralım.
Biz bu VATANA SEVDALIYIZ:wbtr::wbtr::wbtr:.”

Allah(CC) şehitlerimize rahmet,
ailelerine sabırlar versin.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951
Şehitlerimize Allah'tan rahmet,yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.
Her türlü terörün,Teröristin,destekçisinin,sevinenin Allah belasını tez zamanda versin.
Birlik ve beraberliğimizi bozamayacaklar....

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
1-Terör sivil halk üzerinde korku ve yılgınlık oluşturmayı hedefler.
2-Saldırı güvenlık kuvvetlerine yöneltildiğine göre bu terör değil savaş ilanıdır.
3-Hep dillendirilen 60 ildeki uyuyan hücreler derhal dağıtılmalıdır.
4-Kimse "benim teröristim iyi" diyerek birilerine koltuk çıkmamalıdır.
5-Suriyeli kaçkınlar kontrol altına alınmalı veya ülkeden kovulmalıdır.
6-Eleğe dönmüş, namusumuz olan ülke sınırları kontrol altına alınmalıdır.
7-Halkın mal ve can güvenliğini korumak olan görevliler terörü lanetlemek huyundan vazgeçip görevlerini yapmalıdır.
8-Yurttaşları ayrıştırmayıp, birlik beraberlik için ulusal bilinç geliştirilmelidir.
Belki insanlığın baş belası olan bu beladan kurtulabiliriz.

igdirnet

Aktif Üye
8 Tem 2016
243
768
Bir haber sitesinde başlık çok yerinde kullanılmıştı:44 Şehit,75 milyon yaralı...Allah Şehitlerimize rahmet etsin.

nokya

Kıdemli Üye
10 May 2009
100
57
Amerika yani Emperyalizim bizi rahat birakmaz. HEmen komsu ülkelerle baris ortamini saglamak sart. Iran, Irak, Suriye ve Rusya ile dostluk sart oldu. AKP nin planlari geri tepiyor. Bu terör illetinden ancak baris ile kurtuluruz. Ayrica NATO dan da cikmak zorunlu hale gelmistir.