Gordon Tay Yayınları 1. Seri Sayı 43 - Çöl Prensi

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,046
Sarıyer
Değerli dostlarım,

forumumuzda daha evvel alıntı olarak bulunan bu sayı "alıntı imha operasyonu kapsamında" yeniden taranmıştır. Bugüne kadar taramasını kullandığımız palio68-ozanbarış ikilisine teşekkür ederim.

Sevgi & Saygı

121gord43.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Sevgili dostum
çok teşekkür ederim..
Gordon'a hak ettiği değeri vermen
beni oldukça mutlu ediyor..
Saygılarımla..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
"Gulyabani" kardeşim,
emekleriniz için teşekkürlerimi iletiyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

12 Şub 2010
15,006
543,713
Gordon'un elindeki tüfeğin ucundaki dürbüne takıldım

O başlık varken nasıl nişan alıyor merak ettim; gez, göz, arpacık aynı hizaya nasıl gelecek

Tam da çizgi romanda imkansız şey yoktur örneği.

Gulyabani dostum, savok'un keyfini katlamakta Gordon'larla

İnanılmaz bir iş hayatı ve yoğun çalışma temposuna rağmen biz çizgi roman severler için lütfettiği değerli zaman ve emeğini bir kaç teşekkür sözcüğüyle geçiştirmek bana dokunuyor, ama ne yazık ki elimden ancak bu geliyor

Böyle dostlarla tanışmış olmakla gerçekten kıvanç duyuyorum, insan sevgimi katladılar, gulyabani dostum sağol, iyi ki tanıdım

Eski taramayı yapan ve bir çok çizgi roman severin okumasına vesile olan ozanbarış&palio68 'i anman da güzel bir incelik örneği

Sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Güzel dileklerinin gerçekleşmesi dileklerimle

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Gordon'un elindeki tüfeğin ucundaki dürbüne takıldım

O başlık varken nasıl nişan alıyor merak ettim; gez, göz, arpacık aynı hizaya nasıl gelecek

Tam da çizgi romanda imkansız şey yoktur örneği.

Gulyabani dostum, savok'un keyfini katlamakta Gordon'larla

İnanılmaz bir iş hayatı ve yoğun çalışma temposuna rağmen biz çizgi roman severler için lütfettiği değerli zaman ve emeğini bir kaç teşekkür sözcüğüyle geçiştirmek bana dokunuyor, ama ne yazık ki elimden ancak bu geliyor

Böyle dostlarla tanışmış olmakla gerçekten kıvanç duyuyorum, insan sevgimi katladılar, gulyabani dostum sağol, iyi ki tanıdım

Eski taramayı yapan ve bir çok çizgi roman severin okumasına vesile olan ozanbarış&palio68 'i anman da güzel bir incelik örneği

Sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Güzel dileklerinin gerçekleşmesi dileklerimle

Çizgi Diyarı ve buradaki dostlar için aynı sözleri ben de söylemek istiyorum... Sonsuz teşekkürler...