Gordon 1.seri sayı 56 Tay yayınları Tek sayfa düzenlemeli

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Gordon 1.seri sayı 56 Tay yayınları Tek sayfa düzenleme

Çift sayfa tarama ozanbariş&palio68 emeğidir.Kendilerine çok teşekkür ederim.Karakanca arkadaşımada düzenlemem için bana bu taramayı gönderdiği için teşekkür ederim.
Bende tek sayfa haline getirerek yeniden düzenledim.İyi okumalar...

Gordon 1.seri sayı 56 Tay yayınları Tek sayfa düzenleme(15,2mb)cbr:

New_PDF_Document3_pdf_000_Cizgi_Diyari3_Page_1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
İlk teşekkür benden.
Sevgili kardeşim, sende az rastlanır bir özellik var, "diğergâm"lık. Dinimizde bir kardeşimizi kıskanmak doğru değildir, ama onun iyi bir özelliğine "1ıpta" etmek serbesttir.
Sana gıpta ediyor, bu güzel özelliğinden dolayı kutluyorum.
Esen kal.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Yeni bir Gordon paylaşımınızı bu süper sunumla görmekten herkes gibi bende çok memnun kaldım.Ellerinize sağlık.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Canım kardeşim hem taramayı yapan arkadaşlara,hem de bu kitabı böylesine albenili hale getiren sen sevgili kardeşime çok çok teşekkürler ederim,ellerine, emeklerine sağlık,en iyi akşamlar senin olsun.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Verdiğin emek ve çıkardıığın tertemiz iş için gönülden teşekkürler zamangezgini...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
olağanüstü bir güzellikte sunma .bunu bize
öğret kardeşim. kıskanıyorum.ne diyeyim ,
çok çok teşekkürler sevgili zaman gezgini .
bunların hepsi böyle olacakmı ?

12 Şub 2010
15,006
543,776
Ozabarış hazinesinden az kitap okumadık, hazinesinin bereketinin artmasını diliyorum.

Ozanbarış&palio68 çizgi roman okurları için özel ve anlamı isimler

zamangezgini dostum, hazineleriyle, araştırmalarıyla, derlemeleriyle, tarama ve düzenlemeleriyle

çizgi roman okurlarının gönlünde taht kurdu

Gordon hiç bu kadar güzel okunmamıştı

Toplumun kabına, kalıplarına sığmadığından, yönetimlerin ötesine, önüne geçtiğinden söz edilir

Çizgi roman forumlarının geldiği nokta, yayınevlerinin ötesine çoktan geçmiş durumda

Çeviri, balonlama, düzenleme, sunumlar, okura saygı, çizgi roman seçimi, vesaire vesaire

Çizgi romana gönül verenlere, paylaşanlarına, emekçilerine, bir tuğlayı koyanlarına

sevgiler, saygılar