Gordon Tay yayınları 1.seri sayı 5

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Gordon Tay yayınları 1.seri sayı 5 (16-7-1973)

BEN TARAYIP PAYLAŞIYORUM AMA; İSTEYEN HERKES İSTEDİĞİ YERDE
HİÇBİR ŞEY DEMEDEN SINIRSIZCA PAYLAŞABİLİR.

Buradan bana desteğini esirgemeyen OZAKİ dostuma candan teşekkür
ederim.
Durumun farkında olup seyirci kalıp beni yalnız bırakan herkes samimi olsun ve benim paylaşımlarıma mesaj yazmasın lütfen...

Avatarımı yeniledim duygularıma çevirmen olsun diye..BAY SPOCK
NASIL BAKIYOR? BENİM GİBİ ÜZGÜN VE KIRGIN SANIRIM...

Gordon Tay yayınları 1.seri sayı 5 (25.7mb)cbr:

Gordon Tay yayınları 1.seri sayı 5 (24.5mb)cbr:

Gordon Tay yayınları 1.seri sayı 5 (Mediafire):

gordontay1seri00.jpg

gordontay1seri09.jpg

gordontay1seri34.jpg

HAM TARAMA SAYFA 34

gordontay1seri34hth.jpg

SAYFA 34 DÜZENLENMİŞ

gordontay1seri50.jpg

6.SAYI YAKINDA ÇİZGİ DİYARI'NDA

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,663
Kasımpaşa
Üzüyorsun sevgili dostum beni,
ben sana destek verdim
benimki gönül desteğiydi..
Yani bildiğin manevi destek..
Sonra ben senin rahatlıkla bu sorunla başedebileceğini düşünmüştüm..
Üzülmene dayanamam..
Gordon'a hiç dayanamam..
Ellerin dert görmesin..
Yüreğinde destek konusunda kuşku olmasın..
Sevgilerimle..

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Sayın hocam güzel paylaşımlarınızdan birisini görmekten çok memnun oldum.Bu anlatım zenginliği ve görsel şölen için daha önce defalarca yazdım.Mükemmel ,sanki bir bilim adamının projesini sunuşu gibi düzenli ve açıklayıcı.Ellerinize sağlık.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Düzen ve özen ustası canım kardeşim,yine harika bir paylaşım yapmışsın çok teşekkür ederim.İnan sunuma bakarken,okurken müthiş keyif alıyorum,ellerin dert görmesin,herşey gönlüne göre olsun,en iyi akşamlar dilerim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Konuyu bilmediğimden bir yorum yapmam doğru olmaz. Yine de şunu rahatlıkla bildirebilirim ki; dostların birbirine kırılması beni gerçekten üzüyor. Şurada ortak noktamız çizgi roman ve bu çerçevede oluşmuş gönül dostluğu... Madem gönül dostluğu diyoruz, madem bu kapsamda karşılıksız paylaşım yapıyoruz ve hatta madem sizin gibi teşekkür edilmesini dahi istemiyoruz; o zaman tüm kırgınlıkları, şayet varsa küskünlükleri naçizane bir tarafa bırakalım. Zira buradaki dostluğu birçoğumuz yaşadığımız çevrede dahi bulamıyor ya da göremiyoruz.
Özetle, dostluk güzel şey dostlar... Dostluklarımızı küçük şeylere feda etmeyelim.
Paylaşımınıza gelince tarihi bir eseri bizlerle buluşturduğunuz için bir kez daha gönül dolusu teşekkürlerimi iletiyorum.
Sağ olun, var olun...
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Gönül işinde yalnız kalmak..BİZ olmak...Beklentisiz paylaşımlar...Bir teşekkür kafi gelmez belki.İçten olursa eğer...Tüm emekleriniz için .Teşekkür üstad.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
"Durumun farkında olup seyirci kalıp beni yalnız bırakan herkes" kısmına, durumun farkında olmadığımdan kendimi dahil etmediğimden mesaj yazmamda sakınca yok sanırım.

Eskiden (1970, hatta 80 lerde) diskoteklerde ışıl ışıl koskocaman çok yüzlü cam küre şeklinde ortam ışıklandırmaları olurdu, kapaktaki hatını ve elbisiesini görünce birden onlar aklıma geldi ve hatun kişinin bir uzay çizgiromanı kapağından ziyade diskoteğe daha çok yakışacağını düşündüm.

Paylaşım için teşekkür ederim, dostum.

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,831
linkler silinmiş galiba ilgili arkadaşların dikkatine teşekkürler şimdiden

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Mediafire linki yenilendi.

Mediafire linki yenilendi. Boxca com çalışıyor yalnız yasaklı olduğundan DNS ayarlarınızı değiştirmeniz gerekiyor. Altta verdiğim Resimli anlatımlar bölümünde bulunan 2 bağlantıdan DNS ayarları değiştirme ve Boxca'dan dosya nasıl indirilir anlatımlarına tıklayınız.

http://www.cizgidiyari.com/forum/resimli-anlatimlar/71945-windows-xp-7-8-ve-vistada-dns-ayarlarini-degistirmek-resimli-anlatim.html

ve

http://www.cizgidiyari.com/forum/resimli-anlatimlar/71946-boxcadan-dosya-nasil-indirilir.html

bakınız.