scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

Gölge e-Dergi Eylül 2017 - Sayı 120 (Son Sayı)
100 sayfa, 101 MB, CBR

120'inci sayı 10'uncu yıl sayısıymış. Ama ne yazık ki aynı zamanda da sonuncu sayı. Dergi bu sayıyla birlikte yayın hayatına son vermiş.

G-LGE-E-DERG-2017-09-Eyl-120-kapak-1.jpg

(MediaFire)

İçindekiler:
G-LGE-E-DERG-2017-09-Eyl-120-kapak-1a.jpg

Bu aylık çizgi roman dergisi internet üzerinden ve orijinal olarak pdf formatında yayınlanmaktadır. Ben bunların tamamını Çizgi Diyarı'na CBR formatına çevirerek yükledim. CBR bizim alışık olduğumuz çizgi roman formatıdır. Birçok dostumuz pdf formatını cihazlarında iyi izleyemediklerini, bu formattan hoşlanmadıklarını, dolayısıyla da pdf formatındaki dergileri indirmediklerini, okumadıklarını belirtmişlerdi. Orijinal olarak yayımlandığı Issuu ortamında ise dergiyi okumak eziyetli olmaktadır, hele çift sayfa sunulmuşsa okumak iyice güçleşmektedir. Ama yine de bu sayıyı (ve diğerlerini) pdf formatında online olarak okumak veya indirmek isteyecekler için yayıncısının İssuu pdf linki aşağıda. Yayıncısına ve emeği geçenlere bu dergi için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yayıncısının verdiği orijinal Issuu linki (pdf):

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Vay be, bir dergi daha son buldu ha. Sağlık olsun. Her ne kadar düzenli takip edemesem de ilgimi çeken bazı sayılarını okumuştum. Umarım başka bir oluşum altında üretmeye devam ederler.
Dergiyi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim Scanfan üstadım, ellerinize sağlık.