Gölge e-Dergi Aralık 2016 - Sayı 111

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

Gölge e-Dergi Aralık 2016 - Sayı 111
80 sayfa, 32 MB, CBR

G_LGE_E_DERG_2016_12_Ara_111_001.jpg

(Mega)

İçindekiler:
G_LGE_E_DERG_2016_12_Ara_111_002.jpg

Bu aylık çizgi roman dergisi internet üzerinden ve orijinal olarak pdf formatında yayınlanmaktadır. Ben bunların tamamını Çizgi Diyarı'na CBR formatına çevirerek yükledim (belki de internette CBR formatında başka yerde yoktur, ben görmedim en azından). CBR bizim alışık olduğumuz çizgi roman formatıdır. Birçok dostumuz pdf formatını cihazlarında iyi izleyemediklerini, bu formattan hoşlanmadıklarını, dolayısıyla da pdf formatındaki dergileri indirmediklerini, belirtmişlerdi. Ama yine de bu sayıyı (ve diğerlerini) pdf formatında online olarak okumak veya indirmek isteyecekler için yayıncısının pdf linki aşağıda. Yayıncısına ve emeği geçenlere bu dergi için teşekkürlerimi sunuyorum.

Yayıncısının verdiği orijinal link (pdf):

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,641
Gölge e-dergi, kalitesiyle ve yayın çizgisiyle itibarlı, saygın bir çizgi roman yayını.

İlk zamanlar pdf formatıyla okumakta çok zorlanıyordum. Bazen de tümünü okumak usandırıcı olduğundan kısmen okuyabiliyordum.
Ama bu sayısında sayfaların çevrilmesi harika olmuş. Kolayca ve şaşırtıcı biçimde. İçerik de zengin olunca keyfime değmeyin.
Mehmet Kaan Sevinç ve arkadaşlarını kutluyor, paylaşım için scanfan üstada teşekkürlerimi sunuyorum.