Gölge e-Dergi Mayıs 2016 - Sayı 104

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324

Gölge e-Dergi Mayıs 2016 - Sayı 104
124 sayfa, 19 MB, CBR

file

(Mega)

İçindekiler:
file

Aylık çizgi roman dergisi "Gölge" internet üzerinden ve orijinal olarak pdf formatında yayınlanmaktadır. Ben bunların tamamını Çizgi Diyarı'na CBR formatına çevirerek yükledim (belki de internette bu formatta başka yerde yoktur, ben görmedim en azından). CBR bizim alışık olduğumuz çizgi roman formatı. Ama yine de bu sayıyı (ve diğerlerini) pdf formatında online olarak okumak isteyecekler için linki aşağıda

Moderatör tarafında düzenlendi:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324
Gölge dergi sitesi kapanmış sadece 95. sayıya kadar olanların yüklü olduğu site var.

Sevgili "serdary67" dostum, sanırım sizin baktığınız site bir blog (golgedergi.blogspot.com.tr) ve uzun süredir de güncellenmiyor anladığım kadarıyla. Gölge e-dergi'nin asıl sitesi şu: ve çok dakikler ve genelde her ayın 1'inde yayındalar. Sadece Mayıs sayısını(buradaki 104. sayı) 3 gün gecikerek siteye koydular. Yani dergi kapanmadı (çok azimliler, bence kolay kolay kapanmaz). Ayrıca dergilerini günü gününe Issuu'da da yayınlıyorlar. Tabii bunlar hep pdf formatında. Çizgi Diyarı'nda ise hepsi CBR formatında.