Gırgır Sayı 0444

zagor-t

Onursal Üye
17 Eki 2012
1,464
20,853
28laib.jpg

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,310

Elinize sağlık sayın "zagor-t".
Son yüklediğiniz birçok sayıyı daha önce başka bir siteden indirmiştim, ama taramalarınız öyle güzel ve kusursuz ki öncekileri hemen sizinkilerle değiştirdim.
Not: Bu arada logonuz da çok estetik, boyutu, sayısı ve yeri açısından hiç rahatsız etmiyor. Adeta derginin doğal bir parçası gibi. Eskiden rastladığım bazı taramalarda sayfayı boydan boya kateden filigranları ve tabiri caizse nal gibi logo ve etiketleri hatırladıkça kalitenin ne kadar yükselmiş olduğunu görüyorum. Umarım zamanla o eski taramaların hepsini ÇD'nın yeni taramaları ile değiştiririm.

Son düzenleme:

zagor-t

Onursal Üye
17 Eki 2012
1,464
20,853

Elinize sağlık sayın "zagor-t".
Son yüklediğiniz birçok sayıyı daha önce başka bir siteden indirmiştim, ama taramalarınız öyle güzel ve kusursuz ki öncekileri hemen sizinkilerle değiştirdim.
Not: Bu arada logonuz da çok estetik, boyutu, sayısı ve yeri açısından hiç rahatsız etmiyor. Adeta derginin doğal bir parçası gibi. Eskiden rastladığım bazı taramalarda sayfayı boydan boya kateden filigranları ve tabiri caizse nal gibi logo ve etiketleri hatırladıkça kalitenin ne kadar yükselmiş olduğunu görüyorum. Umarım zamanla o eski taramaların hepsini ÇD'nın yeni taramaları ile değiştiririm.

Teşekkürler Sayın Scanfan. Bir zamanlar ben de logomu oldukça büyük ve bir kısmı çizimleri örtecek, ama yine de şeffaf olarak yapıyordum. Tabii o zamanlar, birazcık bencillik de vardı işin içinde. Buradaki paylaşımlarımın bir açıdan alternatif olmasını istediğim için, hazır paylaşılmışlardan farklı hazırladım. Yoksa ben, beyazlatılmış sayfaları da severim ve dergileri o şekilde hazırlayıp paylaşan arkadaşlara da teşekkür borçluyum