Gırgır Sayı 0502 (Eksik)

zagor-t

Onursal Üye
17 Eki 2012
1,464
20,855
t9w0ic.jpg

İki sayfasından birkaç karikatür kesilmiş, yani eksik bir sayı. Fakat bardağın yarısı dolu hesabı, siteye ekliyorum.

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,610
hiçbiryerde :)
Utanmaz Adam, Avanak Avni, Hasbi Tembeler,
En Kahraman Rıdvan, Cork, Galip Tekin, Prof. Zihni Sinir
ve daha neler neler var dergide,
Gırgır'ın Gırgır olduğu zamanlardan...
Teşekkür ederim sevgili Zagor-t...

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Daha önce de yazmış olabilirim ama tekrar da olsa yazacağım, çünkü anlatmak hoşuma gidiyor:

Bizim ilçeye cuma günleri gelirdi Gırgır. Bazen Gameda kamyonu gecikir, sabah gittiğimde bayide bulamazdım. Yani, akşam okul çıkışına kadar beklemem gerekirdi; sinir olurdum...

12 Eylül'den sonra, üniversiteye gidince (bilmiyorum neden) okuyamaz oldum.

1988'de, ben askerdeyken el değiştirdi. Birgün, hiçbir karikatürde imza olmadığını fark ettim. Gırgırsever arkadaşlarlarla birlikte sorduk, soruşturduk; derginin Gölge Adam adıyla bilinen o meşhuuur gazeteci tarafından satın alındığını öğrendik.

Ondan sonra, Oğuz Aral ve ekibi de dağılıp gittiği için hiç okumadım...

Sağolun dostlar. Sayenizde Gırgır benim için yeniden doğdu...

zagor-t

Onursal Üye
17 Eki 2012
1,464
20,855
Belki yazmış olabilirsiniz. Hatırlamyıorum. Bakkal'a gırgır ve fırt ayırttığımız günleri ben de çok iyi hatırlıyorum . Çok çalkantılı geçen o yılları, herşeye rağmen özlüyorum, çocukluğumu özlüyorum.

Daha önce de yazmış olabilirim ama tekrar da olsa yazacağım, çünkü anlatmak hoşuma gidiyor:

Bizim ilçeye cuma günleri gelirdi Gırgır. Bazen Gameda kamyonu gecikir, sabah gittiğimde bayide bulamazdım. Yani, akşam okul çıkışına kadar beklemem gerekirdi; sinir olurdum...

12 Eylül'den sonra, üniversiteye gidince (bilmiyorum neden) okuyamaz oldum.

1988'de, ben askerdeyken el değiştirdi. Birgün, hiçbir karikatürde imza olmadığını fark ettim. Gırgırsever arkadaşlarlarla birlikte sorduk, soruşturduk; derginin Gölge Adam adıyla bilinen o meşhuuur gazeteci tarafından satın alındığını öğrendik.

Ondan sonra, Oğuz Aral ve ekibi de dağılıp gittiği için hiç okumadım...

Sağolun dostlar. Sayenizde Gırgır benim için yeniden doğdu...