Gırgır Sayı 0354

Subzero

Süper Üye
26 Tem 2010
1,262
15,982
289ifrm.jpg

Alıntıdır :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Subzero

Süper Üye
26 Tem 2010
1,262
15,982
Teşekkürler üstadım. Kilit fikride marjinal olmuş...

Yasaksız günler ve siteler (?)dileğimle tüm emeği geçen arkadaşlarıma başta sayın Bakunin e,Börtiye,collin e,ertuğrul a,savok a,@serkan@ a,sinbad a....ve Mehmet Ali dostuma sonsuz teşekkürler

Foruma emek verenler yazılırken unutulmak, hep aynı kişilerin emeğinizi takdir etmesi insanı üzüyor. 30 kişi indirip bir kişi yazıyorsa, 100 kişi indirip beş kişi teşekkür ediyorsa, siz de kendinize "buna değer mi" diye sormaya başlıyorsunuz. Karşılıksız paylaşımdan anladığım benim bu değil...

Neyse, herkese keyifli okumalar :)

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,809
Kelimeleri klavyede dökmek bu kadar zor olmamıştı. Ne desem nasıl kırılanları düzeltsem dedim işin içinden çıkamadım. Sadece diyebilirim ki senin paylaşımcılığın, dostluğun, çaban bir başka üstadım. Forumda 2 kişi kalsa bilirimki biri İlker biride sen olursun.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,914
NeverLand
Bazen herkes aklından "buna değer mi?" diye geçiriyor aslında.
Ama birileri için değdiğini bilmek düşüncesi bile mutluluk veriyor sonra insana.
Güzel gifmiş.:)

{denizci}268

Süper Üye
24 Eki 2010
484
36
teşekkürler arkadaşım ayrıca şuna inanki geçmiş günleri anımsadığımız bu dergi ve mecmualar için bir kişi bile hayırla ansa ne mutlu size.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Değerli kardeşim,
biliyorsunuz ki; zaman zaman "buna değer mi? diye düşünenlerden biri de benim ve bunu bazı naçizane paylaşımlarımdan sonra nezaket kuralları çerçevesinde olabildiğince açık beyan etmiştim. Tabii ki bu konuda yerden göğe kadar haklısınız...
İnsanımızın sınırsızca faydalanabildiği böyle bir forumda saatlerce emek verilerek paylaşıma açılan bir konuya teşekkür etmeden paylaşımın alınarak kaçılmasının hala zoruma gittiğini söylemek zorundayım. Kimin hoşuna gitmiyorsa gitmesin. Çünkü bu nezaketin, çünkü bu görgünün, çünkü bu ananenin, çünkü bu insanın kendisine olan saygısını ifade etme şekli... Yoksa yok! Elden bir şey gelmiyor. Şahsımı üzen bu tür insanların maalesef toplumumuzda çoğalması...
Şimdi gelelim başka bir konuya; değerli kardeşim, bana yazıcı aldıran, paylaşmaya yönelten ve bugün itibarıyla 330-340 adet kitabı bu forumda taramama ve paylaşıma açmama vesile ve neden olan sizin bu şekilde düşünmeye maalesef hakkınız yok. Sizler burada olduğunuz için ben ve benim gibiler buradalar. Bunu lütfen unutmayın.
Harika paylaşımınız için gönül dolusu teşekkürlerimi kabul edilmesi temennisiyle sunuyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Tepkilerinde çok haklısın dostum sana yürekten katılıyorum, bu arada paylaştığın gırgır çok ilginç bir dönemi yansıtıyor, teşekkürler.

Son düzenleme:

erakunem

Yeni Üye
11 Mar 2011
2
0
Sonunda arayışım sona erdi.Benim çoçukluğumun en nadide eserleri bu sitedeymiş.Emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim.