GIRGIR Sayı 0068

orgunvaran

Onursal Üye
15 Şub 2016
745
1,497
ustad öncelikle karsılıksız verdiğin emege cok tesekkürler.
kırpmalar sizlerin elinden olan seyler değil ve en azından konu bütünlüğü anlasılıyor. ama eksik sayfalı olunca ve sıralı listede olunca belki tam olarak olan sayı varsa bir arkadasta paylasmayabiliyor. ve o eksik sayfa sürüp gidebiliyor. bunu elestirmek için yazmadım ki haddime düşmez. tekrar ellerinize saglık

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,255
ustad öncelikle karsılıksız verdiğin emege cok tesekkürler.
kırpmalar sizlerin elinden olan seyler değil ve en azından konu bütünlüğü anlasılıyor. ama eksik sayfalı olunca ve sıralı listede olunca belki tam olarak olan sayı varsa bir arkadasta paylasmayabiliyor. ve o eksik sayfa sürüp gidebiliyor. bunu elestirmek için yazmadım ki haddime düşmez. tekrar ellerinize saglık

Ben teşekkür ederim. :)

Aslında vakit bulabilirsem öncelikle benim için önemi büyük olan başlıklardan başlayıp (GIRGIR tabi ki bunlardan en önde gidenlerinden biri) yüklü eserleri tek tek gözden geçirip özet "kalite raporları" hazırlamayı düşünüyorum. Eksik sayfalar, hatalı taramalar, kabul edilebilir çözünürlüğün altında taramalar gibi konulara dikkat çekmek, elinde olan üyeleri bunları tekrar tarayıp paylaşmaya özendirmek amaçlı. Milliyet Çocuk ile başlamıştım, 1977-1981 arası 5 seneyi incelemeyi bitirdim örneğin ama anlaşılabilir fotmatta bir rapor hazırlamak lazım yine de paylaşabilmek için.

Bakalım, zaman içinde inşallah :)