Fırt Sayı 003

oks03

Yönetici
28 Haz 2010
586
12,991
neverland
untitled02ere.jpg

Ham taramadır. Herhangi bir filitreden geçirilmemiştir.

Hafiyesi Mahmut- Yavrunuzun Sayfası- Tarzan-Suta Yalaz-Müjdat Gezen -Uğur Dündar-Halit Kıvanç

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
41
46
denizci
Denizden bahsederken; deniz kenarında olmayan bir kentimizde yaşayan bir arkadaşımın bana “Denize yakınsın da; ne kadar ondan faydalabiliyorsun ki?” demişti, düşündüm; doğru söylüyor, deniz sürekli burnumun dibinde, ama ne gider balık tutarım ne gider kenarında bir çay içerim. Ama sonrası tekrar düşündüğümde şunu anladım; “Olsun yanımda ya, isteğim zaman; o balığı da tutacağımı çayı da içeceğimi bilme duygusu bile yeter, yani daima burada ve ben bunu hep biliyorum.
Yakın bir tarihte indirilmemiş mizah dergimiz hiç kalmayacak sanıyorum; sizlerin sayesinde hepsi elimizin altında olacak, istediğimiz zaman anında okuyabileceğiz, üstelik sıralı, en güzeli de deniz kenarında okumak olacak, martılarla, çok teşekkürler üsradım, elinize sağlık.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,184
Teşekkürler "oks03" kardeşim...
Sayenizde döndük yine 1970'li o güzel yıllara...
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Evet tarama genel olarak güzel ancak çözünürlüğü düşük, en azından 300dpi tararsak biraz daha fazla zamanınımızı alır ama geleceğe daha güzel bir arşiv taşımış oluruz.. Anlayış ve emekleriniz için teşekkürler.. Saygılarımla..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
Eline sağlık değerli dostum.
Gülmek güldürmek güzel olur.
Taramalar 300dpi altında olmazsa kalite daha güzel olur.
Emek ve paylaşımların için teşekkür ederim.