The Amazing Spider-Man - Klasik

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
432278.jpg

The Amazing Spider-Man - Klasik
Stan Lee

Amazing Fantasy 15, Amazing Spider-man 1-10, Stan Lee, Steve Ditko ve Arkadaşları.

Spider-Man namı diğer Örümcek Adam, 1962 yılında Amazing Fantasy dergisinin on beşinci sayısında göründüğünden beri beli bir hayran kitlesini kendine bağlamıştır, hemde öyle bir bağlamıştır ki kırk bir sene olmasına karşın halen filmleri çekilmekte bir çok kanalda ara verilmeden çizgi filmleri yayınlanmakta ve dünyadaki milyonlarca okuyucusuna hemen hemen her hafta ayrı bir macerası ile ulaşmaktadır. Gerekli Şeyler ekibi olarak ülkemizde büyük bir eksiklik olduğunu düşündüğümüz Spider-Man'in bütün sayılarını yayınlandığı sıra ile okuyucularımız ile buluşturuyoruz. Türkiye'de basılmamış sayıların olduğu Amazing Spider-Man Klasik serisi yediden yetmişe herkese hitap edecek ve hem çizgi roman okuyucusu hemde Marvel filmlerinin hayran kitlesi için cezbedici bir eser olacak. Serinin orijinal tadını bozmamak için de her fasikülün kapağını orijinal renkli halinde korumaya karar verdik. Bunun bir çok okuyucumuzu mutlu edeceğini umuyoruz. Çok Keyif ile okunacak bir seri başlıyor.

Radyasyon ile ilgili bir gösteriye seyirci olarak katılan lise öğrencisi Peter Parker, yanlışlıkla radyasyona maruz kalan bir örümcek tarafından ısırılır. Örümceğin insan ölçülerine orantılı güç ve çevikliğine sahip olduğunu anlayan hassas delikanlı, kendi hazırladığı kostümü giyip Amazing Spider-Man adı altında para ve ün peşinde koşmaya başlar. Ama Ben amca'sının ölümü, ki bu engelleyebileceği bir trajedidir, büyük gücün büyük sorumluluk getirdiğini öğretir. Ve işte o gün bir efsane doğar.
(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
252 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 16 x 24 cm
İstanbul, 2013, 1. Basım​

Moderatör tarafında düzenlendi:

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,071
Bir hayal daha gerçekleşti ve Gerekli Şeyler klasik Amazing Spider-Man serisini ilk sayısından itibaren Türkçe yayınlamaya başladı.Geçen aylarda Büyülü Dükkan da klasik Marvel Team Up serisini yayınlamıştı.
Bakalım 252 sayfalık kitap kaç fasikülden oluşuyor?

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
Amazing Fantasy 15, Amazing Spider-man 1-10 sayılarından oluştuğu tanıtım da yazıyor :)

Son düzenleme:

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
Şimdi Marvel'da Spiderman kalmadı tabi artık en baştakileri yayınlıyorlar çaresiz :D Sevindim bu habere bakalım devam ettirecekler mi :D

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
renkli klasik basıldığını nerde duydunuz burası türkiye belki bir 50 sene sonra akıllarına gelir "yaw bunun renklileri de vardı" derler... :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Bugün aldım daha okumadım.
Bir ön inceleme yaptım. Genel olarak beğendim.
İç kapakların renkli basılması çok iyi olmuş.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,362
İzmir
Sağ olsun, ayarı sağlam yapıyo. :) Müsait olduğun bir zamanda Hatay'da oturalım, Murat hocam. Laptopunu da getir, bende hariciyi getireyim. Mkv filmleri ve çrleri paylaşalım.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,362
İzmir
Tamam, hocam. Ay sonuna kadar sabah 7, öğle 3 çalışıyorum. Ağustos henüz belli değil. Görüşmek üzere, iyi geceler.

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
ben de en sonunda bitirdim :) iç kapakların renkli olması gerçekten çok güzel olmuş... örümceğin başlangıcında tanıdığımız kötülerle ile ve diğer karakterlerle yeni tanışmalarını ve adaptasyonunu çok beğendim :) gerçekten arşivimin en güzel yerine yerleştirdim devamını sabırsızlıkla bekliyorum... klasikleri yeni yayınlardan daha çok sevmemein nedenini bir kez daha anlamaya başladım :) ama yenilerde iyi canım bakmayın siz bana... :p

Primestar3

Yeni Üye
29 Tem 2013
1
0
Vay be süper, çok merak ettim şimdi.Ama hiç göremedim ben d&r'da geçen sefer.İnşallah gelecek sefer görürüm.Bu arada sitenize yeni katıldım.Herkese merhaba.