Gerekli Şeyler - (Manga) Ağustos 2016 Çıkanlar

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Yedi Ölümcül Günah - 3. Cilt
0000000707555-1.jpg

Tilkinin Açgözlülük Günahı" Ban'ın Tutsak Olduğu Baste Hapishanesi'ne giden Meliodas ve yoldaşlarının yolculukları sırasında yollarına çıkan "Weırd Fangs", Meliodas ve arkadaşlarını korkak tuzaklarıyla oyuna getirip, dostları birbirine düşürür. Ancak Elizabeth'in hayatını ortaya koyan hareketi sonrası bu çıkmazdan kurtulurlar. Meliodas'ın karşı saldırısı başlar! Ancak korkusuz Ban sarsıcı bir karşılaşma yaşayacaktır... Ve beklenmeyen dördüncü "Yedi Ölümcül Günah" ortaya çıkar. Müthiş kahramanlık fantazisinin olağanüstü evrimi başlıyor!!
(Tanıtım Bülteninden)
Fiyatı: 14.00 TL

Ajin 3 - Yarı İnsan
0000000704666-1.jpg

İnsanoğlu ile beraber mi yaşayacaklar veya düşman mı olacaklar...? Ajin olan Kei nagai ile iletişim kurmaya çalışan ilk ırkdaşı, "şapkalı" olarak da bilinen Satou'nun gerçek yüzü acımasız bir teröristtir. Üzerinde korkunç deneyler Yapan yetkili araştırmacıların hayatını kurtarmak için, kei nagai ironik bir Şekilde satou ile tüm gücüyle yüzleşerek zor bir başlagıç yapar.
(Tanıtım Bülteninden)

Titana Saldırı - 12
0000000707552-1.jpg

Dev Titan'ın ve Zırhlı Titan'ın kimlikleri ortaya çıkmıştır. Eren Ve Ymir onlar tarafından kaçırılırlar. İkisini kurtarmak için keşif birliği harekete geçer ancak, Eren ve Ymir arasında anlaşmazlıklar çıkacaktır...!!
(Tanıtım Bülteninden)