Mediafire'a Giriş Sorunu

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Sevgili dostlar,

Dünden bu yana Mediafire ile başım dertte. Dosyalarımın olduğu foldera ulaşmak isteyince ekran donup kalıyordu. Ben de çerezleri filan bir temizleyeyim, belki bundandır dedim. Şimdi hiç log in olamıyorum. Log in sekmesine tıkladığınızda hiçbir işlem gerçekleşmiyor. Mediafire'ın ana sayfasındaki her sekme çalışıyor sadece "log in" sekmesi çalışmıyor.

Dosyaları şu anda Mediafire Desktop uygulaması ile yüklüyorum ama bu uygulamayı sevdiğimden emin değilim. Sorunun çözümü için tarayıcı değişiklikleri de yaptım (IE ve Google Chrome) ama sonuç alamadım.

Önerisi olan var mı acaba?

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,092
Değerli dostlarım,
Sorun yerel olmasın?
Belki bulunduğunuz semt bağlantılarında bir sorun vardır.
Zira sizlere yardımcı olmak ve deneme amaçlı şu anda mediafire dosyama bir upload gerçekleştirmeye başladım.
Hiç bir sorun ile karşılaşmadım.
Bilginize...
Selam,sevgi ve saygılarımla.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,326

Sevgili "direnc11" dostum, ben de aynı sorunu yaşıyormuşum (şimdi farkına vardım). Belki düzelir diye vpn sunucusu Zenmate ile lokasyon değiştirdim, ama fayda etmedi. Daha önce yüklenmiş olan dosyalara ulaşılabiliyor mu, onu merak etmiştim. Şimdi denedim. Birkaç gün önce MediaFire'a yüklediğim dosyayı indirebiliyorum (ama çok yavaş). Ama yeni bir şeyler yükleyemiyorum. Umarım geçici bir sorundur.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
7 tane 1001'i tamamlamış ve link almıştım.. Ancak sonra açarım diye linkleri kopyalamadan öylece bırakmıştım...
Kıssadan hisse neymiş;
"Bugünün işini yarına bırakma!.."
Ya da
"Sakla samanı gelir zamanı"
var bir iki tane daha da,
Hatasız kul olmaz deyip sunturlu bir küfür yollayayım medyafayra...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Bugün itibariyle sorunum bitti. Mediafire'a "log in" butonunu kullanarak rahatça girebildim. Hiçbir şey yapmadım. 2 gün çalışmayan butonun bugün kendiliğinden nasıl çalıştığını da bilmiyorum. :)