Sevgili Profesör Başın Sağolsun.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Acı kaybımız!.

Hepimizin büyüğü sevgili Haluk Yücesoy (profesör) üstadım, değerli ağabeyim sevgili annesini bugün Allah'ın rahmetine uğurlamıştır. Merhume sevgili annemize Allah'tan rahmet geride kalanlara uzun ömür ve sabır dilerim. Başın sağolsun sevgili ağabeyim.

Cenaze Urfa'da defnedilecektir. Kesin tarihini bilmemekle birlikte yarın olduğunu düşünüyorum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881

Haluk abinin kıymetli anneleri vefat etmiştir.
Başın sağolsun abi,dualarımız sizinle.
Allah'tan(CC) rahmet dileriz.
Mekanı cennet olsun inşaallah.
Mevlam ailesine ve yakınlarına sabır ihsan eylesin.

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,228
Merhume'ye Allah'tan rahmet geride kalanlara sabır dilerim. Başın sağolsun sevgili Haluk abi

lenard

Onursal Üye
29 Haz 2009
378
2,067
Başın sağ olsun Haluk abi.Merhumeye Allah'tan rahmet,geride kalanlara sabırlar dilerim.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,944
23,719
Kıbrıs
Başınız sağolsun Haluk Bey.Merhumeye Tanrı'dan rahmet;geride bıraktığı
sevdiklerine sabır ve metanet dilerim...

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Allah'tan rahmet geride kalanlara sabır versin sevgili üstadım bende kaybettim annemi acını çok iyi bilrim duadan başka yapılacak bir şey yoktur tekrar Allah sabır versin acını paylaşıyoruz...

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
977
Cennet anaların ayakları altındadır. Merhume annemize Cenab-ı Allah'tan rahmet ve mağfiret, geride kalanlarına ve değerli üstadımız Haluk hocamıza sabr-ı cemil niyaz ederim. Mekanı cennet olsun.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Başınız sağolsun, sevgili Haluk bey. Annenizin mekanı cennet olsun. Sabırlar diliyorum.Allah rahmet eylesin.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Sevgili Dostum; Muhterem annenizin kaybından dolayı derin üzüntü içerisindesiniz. Başınız sağolsun. Elden ne gelir. Annelerin kaybının ne kadar acı olduğunu yıllar sonra daha çok anlaşılıyor. Annem vefat ettiğinde 38 yaşımdaydım. Hala zaman zaman rüyalarımda görüp sesini duyuyorum. Merhume ışıklar içinde yatsın. Ailenize ve sevdiklerinize sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,069
Bursa
Haluk abi, bu haberi duyunca çok üzüldüm. Başınız sağ olsun .
Merhumeye Allah'tan rahmet, geride bıraktığı sevdiklerine sabırlar dilerim.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Haberi duyunca çok üzüldüm abi, başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Ana gibi yar olmaz, sabır diliyorum.
Hadi arkadaşlar ölmüşlerimiz için Fatiha Suresi okuyup, dua edelim.

Son düzenleme:

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
üstadım ne diyeceğimi bilemedim. ALLAH C.C sabır versin -başınız sağolsun. Merhume annenize cenabı rabbul aleminden rahmetler diliyorum -dilerim mekanı cennet olsun. -elan(hala)anneleri ahirete irtihal etmemiş tüm diyar dostlarıma da anneleriyle daha çok vakit geçirmelerini ve dualarını almalarını tavsiye ederim. anneniz aranızdan ayrılınca içiniz de sizden kopmuş bir boşluk hissedersiniz ve orası hiç dolmaz,hiç kapanmaz -Bir yanımız hep eksik kalır bu boşluğu bir ebeveyninizi birde evladınızı kaybettiğinizde hissedersiniz. -rabbim kimseye acılarını göstermesin -bazen insana ölümden ağır gelir.-şimdiden kıymetlerini bilelim ayrıldıktan sonra ne kadar ah etsekte boştur.-bu vesileyle öncelikle canım annemin ve anneliğin hakını veren tüm annelerimizin mübarek ellerinden öpüyorum.umarım toplum da olmaları gereken muaala mevkiye bir gün ulaşırlar.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,064
Başın sağ olsun sevgili dostum. Sevgili annenize yüce Allah rahmet eylesin ve mekanını cennet yapsın... Ana gibi yar olmaz, acın çok büyük biliyorum aynı zamanda bu klişe sözlerden başka aklıma başka bir şey gelmiyor ama acını senin kadar olmasa da paylaştığımı bilmeni istiyorum. Sana ve sevgili ailene sabır ve metanet diliyorum.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,465
26,954
Başınız sağolsun üstadım.Allah rahmet eylesin.Geride kalanlara sabırlar diliyorum...

tuzcu

Aktif Üye
15 Tem 2013
335
846
Ana başa taç imiş,
Her derde ilaç imiş,
Bir evlat pir olsa da,
Anaya muhtaç imiş.

Sevgili Haluk Abi, merhumeye Allah'tan rahmet, sana ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim.