Zagor'un Bir Macerasını Arıyorum

bentley

Guest
16 Eyl 2013
53
115
Zagor'un Bir Macerasını Arıyorum

Zagor'un bir macerasında Darkwood Ormanı'na bir Alman subayın emrindeki Alman askerleri geliyordu subay fırça saçlı monokl gözlük (kaş altına sıkıştırılıp kullanılan, çerçevesiz gözlük manasına) takan biriydi acaba bu macera hangi serideydi ve adı neydi bilenler var mı?

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,744
Kıbrıs
Bahsettiğiniz macera Lal Klasik Zagor 10.ciltte yayınlanan" Darkwood'da Şiddet"adlı macera.Özel milis kuvvetleri komutanı Yüzbaşı Kraus'un birliği.Aynı macera Fasikül Zagor
2-5,328-332 sayılarda;350'lik cilt serisi 1-2,92-93,103'lük seri 37-39 sayılarda yayınlandı.
Fasiküllerin tamamı forumumuzda var.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,903
iskenderun-Hatay
Bende 2 yıldır bir macerayı arıyorum ama bulamıyorum.Ferri çizimi macerayı 27 yıl önce okumuş ve çok beğenmiştim.Hatırladığım kısmı Zagor ve yanında bir grup kaleden ayrılır.Bir bataklık ve orada rastlanan terkedilmiş bir tekne.Maalesef başka ayrıntıları hatırlamıyorum..

theundead

Yeni Üye
7 Şub 2011
39
449
Bende 2 yıldır bir macerayı arıyorum ama bulamıyorum.Ferri çizimi macerayı 27 yıl önce okumuş ve çok beğenmiştim.Hatırladığım kısmı Zagor ve yanında bir grup kaleden ayrılır.Bir bataklık ve orada rastlanan terkedilmiş bir tekne.Maalesef başka ayrıntıları hatırlamıyorum..

aradığın macera büyük ihtimal orijinal 68, 69 ve 70. sayılarda yayınlanan, Kazmakürek Bill'in de bulaştığı "Blue Star'ın Sonu" adlı macera. klasik maceralardan kontrol et istersen...

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,903
iskenderun-Hatay
Teşekkür ederim.Bunca zaman bulamamamın sebebi galiba uzun süre linkin kırık olması.Şimdi verdiğiniz sayıları kontrol ettim ve aradığım macera olduğunu öğrenerek hemen indirdim.Sağolun.