Paul Walker öldü!

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,503

Hızlı ve Öfkeli fimlerinin yıldızı Paul Walker'ın ölümün detayları ortaya çıktı. Trafik kazası sonucu ölen Paul Walker'ın feci bir şekilde öldüğü anlaşıldı. Paul Warker yanarak ölmüş.

Hızlı ve Öfkeli'nin acı günü. Paul Walker öldü. Hızlı ve Öfkeli’ (Fast and Furious) filmleriyle dünya çapında üne kavuşan Amerikalı aktör Paul Walker (40), Los Angeles’ın kuzeyindeki bir trafik kazasında öldü.

Yayıncı Ame Van Iden, Paul Walker’ın Pazar günü yerel saatle öğleden sonra bir kazada öldüğünü doğruladı ancak daha fazla detay vermedi. Los Angeles Bölge Şerifi, kazada 2 kişinin öldüğünü, Paul Walker’ın yolcu koltuğunda olduğunu bildirdi. Görgü tanıkları, ismi açıklanmayan sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkan Porsche marka aracın alev alarak yanmaya başladığını ve tamamen hurdaya döndüğü belirtti.

tabure

Guest
14 Eki 2011
621
2,016
Bastiani Kalesi
Hız sebebiyle araba kazasında vefat etmesi trajik olmuş. Siz ne diyeceksiniz ama bence -yarış arabaları dışında- şehir yollarında sürülecek binek araçları, yol hız limitlerine uyacak şekilde fabrikadan çıkmalı.
Hız limitleri belli iken bir binek aracında göstergede 250 vs görmek bence olması gereken değil ve son derece yanlış, sonuçta hiçbir şey insan hayatından önemli değil. Ve gelecekte inanıyorum ki, bu şekilde olacak, binek araçlarında hız ayarı yapılacak kazaların ve insan kaybının önlenmesi açısından yoksa bu durum sürdürülebilir bir şey değil bence.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Aynı yaştaymışız.

Gerek yanarak feci bir şekilde, gerekse genç yaşta ölmesi çok üzücü bir durum.

Huzur içinde yatsın, toprağı bol olsun..

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
1471979_577398655662794_1265806604_n.jpg

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
arabanın durumu iyi degil. kaskosu yoksa yandılar. allah rahmet eylesin.

Şimdi bu yoruma bir şey söyleyeceğim de... En iyisi susayım..
Adam ve yanında ki kişi 'YANARAK' ölmüş. Kimsenin aracı umursadığını sanmıyorum...
Oyunculuğunu vs bıraksak bile bir insan olarak çok kötü bir son...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)

Her ölüm erken ölümdür denir ya.
Öyle olmayabilir belki, doğanın
sırlarından biri de bu...Ölümü
nasıl karşılayacağımı merak ederdim hep,
dün göz attığım Alaska "Asker Hikayeleri" (forumda olması lazım)
sayısında okudum tesadüf bu konuyu, unutmuştum,
çok severek okuduğum Ambrose Bierce'in
hikayelerinden alınarak yazılmış.Farklı
düşünen, düşündüren bir yazar Bierce...
neyse, demek istediğim, çok gençmiş,
sevenlerine sabır dilerim...

Son düzenleme: